Legalus darbas nuo 12 metų (1)

simona. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Manau, kad vaikai nuo dvylikos metų jau galėtų legaliai dirbti, nes visiems reikia papildomų pinigėlių, o kad tėvų neprašyti vaikai gali patys užsidirbti. Tuo pačiu vaikai supras ir pinigų vertę.

Kaukėms ne (899)

G.B. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kodėl Laisvoje Lietuvoje mus verčia devėti apsaugines kaukes,kurios kaip kad sakė A.Veryga kaukės nepadės,neapsaugo nuo covid https://youtu.be/FDzyAOYGyv4 plius jos kenkia plaučiams tai turi būti žmogaus pasirinkimas devėti ar ne o ne privertimas !!!

Prieš privaloma kaukių dėvėjima (12)

Anonimas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos Respublikos vyriausybė, Lietuvos Respublikos prezidentas

Mes žemiau pasirašiusieji reikalaujame atšaukti privaloma kaukių dėvėjimą

Medikų premijų anuliavimas (1)

R.Bond. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Karantinas pakeitė mūsų LR piliečių teisę gauti medicinos pagalbą. Kodėl? Nes medikai turėdami du tūkstančius atveju ir maksimaliai keliasdešimt žmonių per visą Lietuvą palatose, nustojo dirbti savo darbą. Manau kiekvienas susidūrėte su situaciją, kai pagalbos ekstremalios situacijos metu Jums reikėjo , dėl sveikatos problemų, tačiau jos gauti nepavyko. Ko mes norime? Kad visoje Lietuvoje, valstybinėse ligoninės, įstaigoms būtų mokama tik už faktiškai padarytą darbą, premijų, medalių bei ordinų nutraukimo, nes su tokiu darbu, medicinos darbuotojai to nenusipelno. Visas premijas, kelionių kuponus ir medalius, panaikinti, ir pinigus perskirstyti vakcinos pirkimui. Arba privačių medicinos įstaigų rėmimui kurios savo darbus vykdė nesustodamos , net esant virusui. Mes vis dar nepriartėjome prie 2.000 tūkstančių atvejų LR su Covid-19 susirgimais. Tačiau medicinos įstaigos, gerdamos kavą, bando mus įtikinti, kad tai labai aukšti ir dideli skaičiai. Kas pikčiausia visoje šitoje situacijoje? Hipokrato priesaika, kur ji šiuo metu medicinos darbuotojai? Ar kavos gėrimas ir mėgavimasis pastovios atostogomis tai Hipokrato priesaikos laikymasis? Mūsų nuomonę premijų labiau nusipelno visos kasininkės, kurios net siaučiant virusui, savo darbo nemetė ir aptarnavo mus parduotuvėse, nors srautai žmonių šimtą kartų didesnį nei ligoninėse. Medicinos sistema šiuo metu mėgaujasi puikiom atostogom, gauna apdovanojimus, premijas, o mes net pagalbos laiku negalime gauti!

Prieš Techninių Apžiūrų Centrų monopoliją (3)

D.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Dėl įmonėms vykdančioms privalomąją autotransporto techninę apžiūrą suteiktų monopolinių sąlygų kenčia automobilių savininkai. Paslaugos teikiančios įmonės nesuinteresuotos gerinti paslaugų kokybės nes nejaučia jokios konkurencijos grėsmės. Vairuotojai priversti ilgas valandas laukti eilėse kad patikrinti savo automobilį. Jei randamas kad ir smulkus neatitikimas reikalinga pakartotinė apžiūra ir nauja keletos valandų eilė. Konkurencijos taryba siūlo Vyriausybei atsisakyti ir šią paslaugą teikiančių įmonių skaičiaus ribojimo, ir išsidėstymo šalies teritorijoje kriterijaus. Konkurencijos taryba nuosekliai laikosi dar 2013 m. išsakytos pozicijos, jog valstybinės techninės apžiūros paslaugos teikimas nepasižymi tokia ypatinga specifika, kad šioje rinkoje negalėtų veikti daugiau nei keletas ūkio subjektų ar kad tik vienas ūkio subjektas tam tikroje teritorijoje galėtų neterminuotai teikti šią paslaugą. „Situacija, kuomet Lietuvos transporto priemonių techninę apžiūrą vienoje zonoje atlieka viena įmonė, 1994 m. laimėjusi apžiūros vykdytojo parinkimo konkursą, tebėra ydinga“, – teigiama Šarūno Keserausko pasirašytame dokumente. Tai kodėl iki šiol nieko nedaroma šiuo klausimu vyriausybės lygmeniu. Kviečiame visus pasirašyti šią peticiją kad atkreipti Seimo ir vyriausybės dėmesį į šią problemą ir išspręsti kuo skubiau šį klausimą.

Nepilnamečių apsaugos įstatymui NE!

Liberalus. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Prieš pradėdamas šios peticijos aprašymą, noriu pabrėžti, kad ją rašo 15 metų paauglys. Taigi Lietuvoje yra priimtas nepilnamečių apsaugos įstatymas, kuris draudžia nepilnamečiams pasakoti, rodyti ar kitaip skleisti informaciją apie LGBTQ+ žmones. Mano, bei manau daugelio kitų nuomone šis įstatymas yra visiškai nereikalingas ir varžo žmogaus, kaip nepriklausomo individo, teises. Matyt priimdami šį įstatymą politikai Seime buvo labai homofobiški ir manau, kad praėjus tiek laiko po jo priėmimo, Lietuva ir jos žmonės (ir nepilnamečiai, kurie yra DAUG labiau tolerantiški ir labiau suprantantys apie toleranciją nei tie politikai, kurie nori mus "apsaugoti") tikrai yra pasiruošę pasakoti ir kalbėti apie LGBTQ+ žmones, kurie yra visiškai tokie pat žmonės kaip ir visi kiti. Būdamas nepilnametis aš pats iš savo patirties galiu pasakyti, kad jaunimas palaiko LGBTQ+ žmones ir mes jų tikrai nelaikome "nenormaliais". Mano paties draugai, bendraamžiai visiškai palaiko juos ir mes nieko blogo tame nematome, tai yra visiškai normalu. Pasaulyje yra visokių žmonių ir tai yra šaunu. Mokykloje mokytojai moko apie toleranciją, rengiama tolerancijos diena, tai kam visa tai, jei tokie įstatymai vis dar galioja XXI a.? Mokytojai "negali" kalbėti apie LGBTQ+ žmones ir taip dar labiau ugdyti jaunimo toleranciją, nes tai draudžia kažkoks neadekvatus įstatymas. Tai yra mažų mažiausia - absurdas Pats įstatymas grindžiamas "normalių" šeimų vertybėmis, bet mums, jaunimui, vertybės yra kitokios. Mums, kaip jauniems žmonėms, svarbu laisvė, tolerancija, saviraiška ir žmogaus teisės. Šis įstatymas yra didžiulė klaida ir visiškai pasityčiojimas ir LGBTQ+ žmonių visuomenės grupės. Nežinau, ar išdėsčiau savo mintis pakankamai aiškiai, bet manau, kad supratote ką norėjau pabrėžti. Labai prašau, PASIRAŠYKITE šią peticiją, nepilnamečiai viską SUPRANTA, MES ESAME TOLERANTIŠKI. Įrodykime, kad Lietuva gali būti laisva, demokratiška ir tolerantiška šalis visiems žmonėms. Jeigu nesunku pasidalinkime šia peticija su draugais, padarykime taip, kad ši peticija pasiektų Seimą! Ačiū!❤

Uždrausti "Tik Tok" programą Lietuvoje (27)

Faustas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Jau daug kas žino ,kad Tik Tok programa pasisavina kitų žmonių privačią informaciją ir ją parduoda per juodąją rinką arba Kinijai. Jau JAV, Indijoje uždraudė "Tik Tok" programą ir aš manau ,kad ir mes tai turėtume padaryti.

Atnaujinkite ilgalaikius pasimatymus su nuteistaisiais ir išvykas į namus (11)

Gytė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Kalėjimų departamentas

Prašau atnaujinti ilgalaikius pasimatymus su nuteistaisiais, nors ir ekstremali situacija neatšaukta Lietuvoje, bet tai nėra pagrindas pažeisti žmogaus teises pamatyti savi artimuosius ir taip pat nėra pagrindas pažeidinėti nuteistųjų teises į pasimatymus pamatyti savo artimuosius. Kaip pavyzdys remiuosi Lietuvos Respublikos bausmių vykdymo kodeksu, kuriame yra aiškiai išdėstyta kas kiek laiko pagal nuteistųjų grupes priklauso pasimatymai ir jame nurodytų išimties tvarkų nėra kalbama apie ekstremalios situacijos metu galimus pasimatymų nevykdymus ar panašiai taigi prašau nepažeidinėti žmonių teisių ir negadinti tarp šeimos ir nuteistojo ryšio, kuris yra svarbus kiekvienam žmogui. Ar pas mus Lietuvoje šeima nėra svarbi? Nesuprantu kas čia darosi kaip taip galima suprasti? Atnaujinote pasimatymus trumpalaikius iki valandos ir dar bekontakčius, čia viskas tuo ir baigėte ? Būkite sąžiningi tiek sau tiek kitų žmonių adžvilgiu juk galite ileidžiant į ilgalaikį pasimatymą taip pat matuoti kūno temperatūrą ir panašiai kodėl net gydymo įstaigos normaliai atnaujinę darba ir teikia paslaugas tik visi saugiai saugomės , o čia šioje vietoje kas liečia nuteistuosius gaunasi čiut ne pasityčiojimas iš vertybių žmogaus kurios yra svarbiausios tai ŠEIMA.

12 MĖNESIŲ KALĖJIMO ARBA 10.000 EURŲ BAUDA UŽ SKRIAUDŽIAMĄ AR IŠMESTĄ GYVŪNĄ! (1)

Gyvūnų.Teisės. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kaip teigia vietos gyvūnų apsaugos atstovai, artėjant vasarai, ypač padidėja atsisakomų ir į gatvę išmestų gyvūnų skaičius. Kelionės į kitas šalis ar išvykos kelioms savaitėms ar mėnesiams atostogų metu vilioja ne vieną, tačiau įsigijus kelionę, suvokiama, kad nėra kur dėti savo augintinio. Kita priežastis, dėl kurios gyvūnai yra išmetami iš jų namų, yra kai augintinis nepateisina šeimininko lūkesčių, jį išlaikyti tampa finansiškai per brangu, pasikeitus šeimos sudėčiai ar pakeitus gyvenamąją vietą, gyvūno yra tiesiog atsisakoma. Todėl manau, jog tokių baudų reikia Lietuevoje. Gyvūnų skriaudimas, išmetimas yra tikra bausmė!

Už Vilniaus skulptūros "Vamzdis" nugriovimą

Laguna. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome pasirašyti peticiją už Vilniaus mieste prie Neries esančios skulptūros "Vamzdis" pašalinimą. Ši skulpūra neturi meninės vertės ir bjauroja Vilniaus vaizdą.