Tapinas - prezidentas

A.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija

Kvaili politikai?! Nebūk stabdis pats! Užteks kvailioti - laikas MUMS patiems išsirinkti šiuolaikišką, jaunos kartos, patriotišką, visuomenišką, bei išprususį žmogų. Prašykime jo, ANDRIAUS TAPINO, būti mūsų visų PREZIDENTU! Kartais svajonės pildosi!!! https://lt.wikipedia.org/wiki/Andrius_Tapinas

Dėl įtarimų Darbo Partijai pažeidžiant Seimo rinkimų įstatymą (6)

Petras. Adresuota: Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija, Lietuvos Respublikos Prezidentė

2012 metų spalio 14d. vyko Lietuvos Seimo rinkimai. Nuo spalio 10 d. policija gavo 261 pranešimą apie galimus pažeidimus, pradėta 12 ikiteisminių tyrimų.Anot VRK pirmininko Z. Vaigausko: "Daugiausiai skundų yra dėl Darbo partijos kai kurių kandidatų, ne tiek dėl visos partijos, kiek dėl kai kurių kandidatų." Jau spalio 12 dieną policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimai vaizdo įraše užfiksuotos nusikalstamos veikos, kur vyksta galimos derybos dėl įkalinimo įstaigose laisvės atėmimo bausmes atliekančių asmenų balsavimo už Darbo partiją. Spalio 15 d. Raseiniuose V.Kudirkos gatvėje pirmadienio vakarą apie 19 val. policijos pareigūnai sulaikė tris vietos rinkimų komisijos nares, kurios nešėsi balsavimo biuletenius. Viena sulaikytųjų - Raseinių apygardos rinkimų komisijos pirmininkė, Darbo partijos atstovė Birutė Daukšienė. Kviečiame visus išreikšti savo nepasitenkinimą esama situacija ir pareikalauti Lietuvos Respublikos Seimo ir Lietuvos Respublikos Prezidentės atsižvelgti į pradėtus ikiteisminius tyrimus ir, remiantis Lietuvos Seimo rinkimų įstatymo 95 straipsniu, kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl galimo Seimo rinkimų įstatymo pažeidimo. Konstituciniui Teismui išaiškinus, kad įstatymas buvo pažeistas, Seimas turi priimti nutarimą dėl neteisėtai išrinktų Seimo narių.

Dėl 2012 m. rinkimų paskelbimo negaliojančiais. (2)

Nauris. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausioji Rinkimų Komisija

Dėl 2012 m. rinkimų į seimą pripažinimo negaliojančiais. Kadangi mano pastangos išreikšti pilietinę pareigą ir valią buvo nesėkmingos, šiuos rinkimus laikau negaliojančiais. Pasirašykite tik tie kuriems dėl kokių nors priežasčių nebuvo suteikta balsavimo teisė nors pagal konstituciją ji jums priklauso. Jei galite nurodykite ir priežastis.

Dėl trugdžių piliečiams išreikšti savo valią 2012 m. seimo rinkimuose.

žmogiškasis. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausioji Rinkimų Komisija

Ši peticija skiriama Vyriausiajai Rinkimų Komisijai. Dėl galimų trugdžių piliečiams išreikšti savo valią seimo rinkimuose. Po šia peticija pasirašykite tie kuriems, dėl kokių nors priežasčių, nebuvo suteikta balsavimo teisė. Bei komentaro vietoje nurodykite priežastį dėl kurios taip atsitiko.

Panaikinkime LR seimo narių teisinę neliečiamybę (6)

Arūnas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija, Lietuvos Respublikos prezidentas

Lietuvos Respublikos pilieti, Ar tu manai, kad Lietuvos Respublikos seimo narys [b]neturi turėti teisinės neliečiamybės[/b]? Kad prieš įstatymą turime būti visi lygūs ir jokios pareigos neturi turėti išimčių, nesvarbu, kad jie atstovauja tautai? Mes norime referendumo dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 62 straipsnio pakeitimo, o ypač tos dalies, kuri skamba "Seimo nario asmuo neliečiamas. Seimo narys be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas, negali būti kitaip suvaržoma jo laisvė", [b]panaikinimo[/b].