30 Seconds To Mars koncertas Lietuvoje

Echelon. Adresuota: Renginių organizatoriai

Mums reikia grupės 30 Seconds To Mars koncerto Lietuvoje!

Vuvuzeloms NE!!! (3)

Vaidotas. Adresuota: Visu renginiu organizatoriai,sporto klubu savininkai,lygų,federacijų,sporto objektų vadovai

Mes,sporto sirgaliai pasisakome prieš bet koki afrikietiškų dūdų "vuvuzelų" naudojimą visu sporto,pramogų ir kultūros renginių metu.Nes tai gadina renginių atmosfera ir labai kenkia klausai.Kreipiamės i visu renginiu organizatorius,sporto klubu savininkus,lygų,federacijų,sporto objektų vadovus dėl visuotinio "vuvuzelų" uždraudimo.

Muzikos Stovykloms Lietuvoje Taip (7)

Laima. Adresuota: Lietuvos Renginių Organizatoriai

Lietuvoje tikrai daug muzikinių gebėjimų turinčių vaikų. Norėčiau pasiūlyti daryti muzikos stovyklas. Yra daug muzikos žanrų, bet ne kiekvienam tas pats patinka. O ir pinigų vokalo pamokoms ar remėjams ne visi turime. Būtų atrasta daugiau talentų, daugiau vaikų rastų savo pomegių, naujų draugų ir panašiai. Tiesiog tai reikalinga. O ypač Lietuvoje. Ir tai galėtų būti pigesnė, nes ne visi tėvai gali savo talentingą vaiką išleisti į stovyklą kuri kainuoja 1000 Lt. Tiesiog, kaip mama prašau. Aš matau kokia mano dukra talentinga ir kaip ji nori dainuoti ne vien sau. Tegul pildosi vaikų svajonės. Galėtų bent kiekvienam mieste būti kažkokie talentų renginiai. Nes, kad ir mažam kaimelį galima rasti nuostabaus balso ir puikios klausos žmogų. Ačiū už dėmesį ir tikiuosi išpildysit mano norą padėti vaikams.

The Jonas Brothers Lietuvoje (69)

Ieva. Adresuota: Lietuvos Renginių Organizatoriai

Lietuvoje daugybė The Jonas Brothers grupės gerbėjų. Bet jų ture nematome Lietuvos. Kodėl? Juk tai galbūt vienintelė galimybė juos išgirsti. Kino teatruose rodomas 3D koncertas tikrai ne tas pats kas gyvai juos išgirsti ir pamatyti. Tas būtų be galo šaunu.

Jason Castro koncertas Lietuvoje ar kaimyninėje šalyje. (2)

Gerbejas. Adresuota: Renginių organizatoriai

Dabar per TV6 vyksta muzikinis šou "Amerikos dievaitis" ten dainuoja vienas daininkas Jason Castro. Jis turi labai gražų balsą, jis rengia savo koncertus JAV bet būtume laimingi jai jis atvažiuotų į Lietuvą koncertuoti ar į kaimyninę šalį.