NE A.Ramanausko Vanago paminklui Merkinės miestelyje (1)

Žygimantas. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas. Merkinės muziejus. Varėnos savivaldybė. Merkinės seniūnija.

Siūlau atsiliepti viesiems tik Merkinės miestelio, bei aplinkinių kaimų gyventojams, ir uždrausti savavališkai muzijininkams ir seniūnui statyti kažkokio neaiškiai išgarsinto piliečio paminklą (Vanago) kur tik panorėjus Merkinėje viešojoje erdvėje. Pridedu ketinimų ištrauka iš merkinesmuziejus.lt "Sukurta skulptūra A. Ramanauskui-Vanagui bus eksponuojama Merkinės krašto muziejuje, o, atsiradus galimybei, perkelta į vieną iš viešų Merkinės miestelio erdvių". Tad visi kurie supranta ir zino tikruosius pasakojimus ir faktus apie tai kas buvo ir taip pat apie tarkim "garbinamą Vanagą" prašau pasirašyti peticiją ir uždrausti kada nors ateityje perkelti to žmogaus paminklą Merkinėje viešojoje erdvėje. Mes sutinkame, kad jo paminklas būtų ir liktų tik muziejaus viduje.

PALEISTI LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMĄ (2)

V.Korsakas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021.05.31 Paleisti LR seimą. Skelbti naujus rinkimus. Uždrausti 10 metu dalyvauti seimo rinkimuose TS-LKD Konservatorių partijai ir TS-LKD partijos nariams Uždrausti 10 metu dalyvauti seimo rinkimuose Laisves partijai ir Laisves partijos nariams Uždrausti 10 metu dalyvauti seimo rinkimuose Valstiečių partijai ir valstiečių partijos nariams Uždrausti 10metu dalyvauti seimo rinkimuose Liberalų sąjūdis partijai ir Liberalų sąlūdis partijos nariams *Pilietis dalyvaujantis seimo rinkimuose privalo deklaruoti savo sex orientacija - vyras , moteris , ar kita savo įsivaizduojama orientaciją . Pilietis dalyvaujantis seimo rinkimuose privalo deklaruoti ir viešai skelbti, pareigas komunistu -komjaunuolių organizacijose ir karinį laipsni bei užtarnautus apduovanojimus okupantų armijoje.

Ne Covid Vakcinų Pasui! (9)

Linas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Ši peticija prieš: Bet kokius draudimus nepaskiepintiems žmonėms. Už: Pilnas teises ir lygybę tarp skiepintų ir neskiepintų žmonių. Visame pasaulyje kyla idėjos kaip priversti žmones priimti COVID vakciną. Vienas iš siūlomų būdų yra sukurti COVID pasą, su kuriuo galima tapti pilanverčiu žmogumi - keliauti, dirbti, apsipirkinėti. Tuo tarpu žmonėms kurie vakcinos negavo bus suvaržytos laisvės. Jau dabar galima žiniose girdėti, kaip žmonės yra atleidinėjami iš darbų, jei nesutinka skiepytis. Pasirašydami šią peticiją mes siekiame demokratijos, leisti žmonėms patiems nuspręsti kas jiems geriau, o ne diktatūros, kai žmonės nebeturi laisvos valios.

Gražinkim vaikus į mokyklas (3)

Viktorija. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Sveiki, manau laikas vaikams grįžti i mokyklos suolus. Kol valdantieji skire dėmesi i grožio salonų, turgaus veiklas, mūsų vaikai bukėje sėdėdami prie kompiuterių, Manau pirmumo teisę turi vaikai i mokslą mokyklose,o ne namuose

Stambulo konvencijai NE! (168)

D.J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Prieš Stambulo konvenciją, genderizmo skiepyjimą mūsų vaikams. Už sveiką šeimos ir lyties sampratą!

Taip Stambulo konvencijai! (39)

Romualdas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Stambulo konvencijai pritariu.

UŽ profesoriaus Vytauto Landsbergio pripažinimą Lietuvos Respublikos Prezidentu (1)

Rimgaudas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Profesorius Vytautas Landsbergis buvo atkuriamojo Seimo vadovas ir dėl facto Lietuvos Respublikos Prezidentas. Taip jis buvo skaitomas tarptautiniu mastu. Manau, kad būtų verta pripažinti profesorių Vytautą Landsbergį Lietuvos Respublikos Prezidentu.

Ne „Akropoliui“ prie Vingio parko! (45)

Mykolas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Trumpai ir aiškiai: Ne „Akropoliui“ prie Vingio parko!

Leisti laikyti vairavimo egzaminą su neigiamų covid-19 testų (4)

Teisinguolis. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Mano pasiūlymas yra, kad žmonės galėtu laikyti Vairavimo egzaminą pasidarę covid-19 testą kuris galiotu neilgiau 48 valandų ir to atveju jeigu jis yra neigiamas ir to pačiu tokį testą būtų pasidaręs ir pats egzaminuotojas, tik kas kokia savaitę arba dvi. Ir žmogus atėjęs susimokėti už egzaminą gautų pasirašyti dokumentą kuriame sakoma "jeigu po egzamino susirgote covid-19 dėl to nekalta nei VŠĮ "Regitra", nei egzaminuotojas su kurio važiavote".

Seimo nereikia (35)

Dainius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kadangi seimas turi tarnauti Lietuvos Respublikos piliečiams, tačiau šiuo metu neadekvačiai priima sprendimus ne žmonių gerovei tokios valdžios mums nereikia, tad norime jos atsisakyti. Mūsų kaip Lietuvos piliečių pareiga ginti savo šalį nuo visų priešų net jei ir tai yra mūsų pačių valdžia.