seniems troleibusams - NE

Egle. Adresuota: LR seimas

persenusiems ,nesaugiems ir visai aplinkos nepuošiantiems troleibusams sakome NE!!!

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (10)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.

Seimo rinkimų rezultatus pripažinti negaliojančiais 2020

Mikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, VRK,STT

Per 2016 rinkimus valstiečiai žadėjo internetinį balsavimą, kurio nepadarė, bet padarė bereikalingą karantiną, ekonomikos griūtį, bei rinkimus, kuriuose nedalyvavo net pusė rinkėjų. Daugybei žmonių nebuvo leista balsuoti, jei atvyko ne į savo apylinkę. Užsienyje gyvena trečdalis Lietuvos piliečių, bet juos atstovauti buvo renkamas tik 1 seimo narys vietoje 23. Laisvės partija pavėlavo VRK pateikti parašus, bet jiems buvo sudarytos išskirtinės sąlygos ir buvo leista dalyvauti rinkimuose.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

NE PSD (Dėl privalomojo sveikatos draudimo panaikinimo) (3)

Vanesa. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Privalomasis PSD (privalomasis sveikatos draudimas) - laisvu zmoniu teisiu pazeidimas! Sveikata - tai mūsų asmeninė nuosavybė, ne valstybės. Tai mūsų asmeninė atsakomybe. Sodra ima mokestį už tai, ko negali suteikti - už sveikatą ir gyvenimo kokybę. Tai kiekvieno asmeninė laisvė kur ir kada gydytis. "Nemokama" medicina nera nemokama - uz ja mokam mes, o gaunam bloga aptarnavima ir elgesi su klientu, o tie, kurie nenaudojasi visuomeniniu sveikatos draudimu, moka pinigus uz kitus piliecius ir ne piliecius. Gal mes sveikai gyvename ir puikiai jaučiamės, ir nesinaudojame ir nesinaudosime valstybinių sveikatos institucijų paslaugomis iki kol gyvi. Kviečiu pasirašyt šitą peticiją tuos, kurie skolingi už tai, kuo nesinaudoja ir nesinaudojo ir visus tuos, kurie šitą įstatymą laiko absurdišku ir prieštaraujančiu pasirinkimo laisvei. UZ LAISVA LIETUVA!

Įstatymas draudžiantis rūkyti balkone

Svetlana. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Atšaukti svarstymą apie įstatymą draudžiantį rūkyti balkone

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (605)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

Privaloma psichedelinė terapija visiems naujai išrinkto seimo nariams ir Lietuvos respublikos prezidentui. (1)

Ignas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Psichoaktyvių medikamentų žurnale buvo publikuotas mokslinis tyrimas "Psichedelikai, asmenybė ir politinės perspektyvos" (2017, Matthew M. Nour , Lisa Evans , Robin Carhart-Harris). Publikacijoje nagrinėjamas klasikinių psichedelinių narkotikų poveikis asmenybei, ego ir politinėms pažiūroms. Tyrimas atskleidė priežastinius ryšius tarp psichedelikų naudojimo ir asmenybės pasikeitimų, kurie gali padėti tobulėti ar gydytis asmenines traumas. Priemonės, tokios kaip magiškieji grybai - Psilocibinas, arba LSD padidina atvirumo patirčiai psichologinį rodiklį, skatina vienybės su visata ir gamta jausmą, slopina EGO ir jo poveikį sprendimų priėmimui. Šalutinis terapijos poveikis: liberalių politinių pažiūrų skatinimas. Psichedelinė kelionė gali išprovokuoti asociacijų audrą, leidžia susipažinti su proto gilumoje paslėptomis idėjomis, išsilaisvinti iš įprastų mąstymo šablonų ir kognityvinių metaforų, ribojančių politines pažiūras. Didelė psichedelinių narkotikų dozė skatina atvirumą, slopina norą kurti psichologinius ir fizinius barjerus aplink save. Legalios psichedelinės terapijos paslaugas šiuo metu galima gauti Amsterdame, kur įstatymai leidžia naudoti psichedelinius triufelius - psilocibino turinčią grybieną. Psichedelinės terapijos metu politikai bus prižiūrimi psichinės sveikatos specialistų ir medikų. Jos metu sukaupta patirtis bus integruojama politiniame ir kasdieniame gyvenime nuotoliniu būdu. Klaidingi, paskubomis priimami sprendimai ir įstatymai, betikslės politinės rietenos, kūrybiškumo ir empatijos stoka, aplinkosaugos problemų ignoravimas ir nesugebėjimas strategiškai planuoti Lietuvos biudžetui kainuoja nepalyginamai daugiau, nei kainuotų legali psichedelinė terapija politikams, prieš duodant priesaiką. Kviečiame pasirašyti peticiją, įpareigojančią politikus priimti įstatymą, kuriuo jie būtų įpareigoti baigti psichedelinės terapijos kursą, prieš duodami priesaiką valstybei. Įstatymas būtų taikomas Lietuvos Respublikos prezidentui, visiems seimo nariams ir ministrams. Įstatymas turėtų numatyti išimtį politikams, turintiems polinkį į psichozę (dėl jų pačių ir rinkėjų saugumo).

Už atsakomybę priimant įstatymus (6)

Dainius. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Už tai kad valstybės tarnautojai seimo nariai ir t.t. priimdami įstatymą ir padarydami bet kokia valstybei žalą turėtų atlyginti iš savo kišenės net ir baigus savo kadenciją o neturint turto viską turėtų dengti jų vaikai tėvai ir t.t ir jei lietuvoje turto nėra registruoto su antstolių pagalba iš ieškoti iš užsienio valstybių jei ten tūrį turto

Pensijos kaupimo nutraukimas (5)

A.Jerenkevič. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas ar kitos atsakingos istaigos

Prašau leisti nutraukti pensijos kaupima žmonėms kurie nespejo to padaryti arba nezinojo kad veliau nebus galima nutraukti. Kadangi dauguma nespejo prašau patvirtinti šią peticiją bent 1-3menesiams kad lietuvos piliečiai spetu atsisakyti pensijos kaupimo !