71 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Mantvydas
2 Neringa
3 Donatas.D.
4 G.B.
5 Tomas
wisus rasistus ir naciistus bei skinhedus is lietuwos tersia musu lietuwos iwaizdi...wisaip kaip ismano
6 Ieva
7 G.
8 Martyna
9 Jolanta
Visi pasaulio žmonės yra viena šeima
10 Nerijus
Geda, del tokiu musu tautiesiu poelgiu, tai garbes saliai nedaro. Visi mes vaziuojam gyventi, atostogauti i uzsieni, kodel uzsienieciai ar kitos rases zmones negali!!!!
11 ZJB
Aš prieš juodašiknių organizuotus tyčiojimusis iš blondinų ir blondinių lryto ir delfi anekdotų portaluose. Moksliniai faktai (apie intelekto lygį) kaip tik priešingai rodo.
12 Ieva
13 Jūstė.
Visi esam toki patys žmonės tai kodėl vienus smerkiame už jų odos spalva?
14 R.Žembinskaitė
15 Vaidas
16 Mileta
vistiek nieko nepasieksi... bet as pries rasizma
17 Gabija
18 Diana
klausimas ne ar norės kas nors į Lietuvą važiuot,o ar priims lietuvius svetur...
19 Ieva
20 Algirdas
21 Darius
22 Ernestas
23 Giedre
pries rasizma
24 Rolandas
25 J.Kalvaitienė
26 Vidmantė
27 Paulius
28 R.M.
Koks skirtumas tarp baltaodžio ir juodaodžio??? JOKS. Tik odos spalva
29 L.
Pritariu peticijai!!
30 Vaidas
Marijos zemej atsilikeliu tauta

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.