84 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 J.Petkuvienė ...
2 Vytis B...
3 J. R...
4 kristeT ...
5 Marius A...
6 Jonas g... peticijos nepades,jei vaikas mato seimoje ta pati ir mokykloje taip pat elgiasi t.t smurtauja,tyciojasi ir pan.
7 Sandra P...
8 Evelina J...
9 Julija R...
10 G. D...
11 jajajaa ...
12 sandra p...
13 inga ...
14 Diana ...
15 Giedė N...
16 Vita V...
17 Austeja ...
18 asda ... tai jau tikrai
19 L.B. ...
20 ................ ...
21 A.Krylovic ... as uz
22 Džiugas B...
23 mh ...
24 Tomas M... Na ce galima sakyti mokykloje tyciojasi bet tyciojasi ir uz jos ribu sumusa pabega ir nieko negali padaryti negali justis saugus eidamas per miesta...
25 Ilma P...
26 P.Čereška ... Mokytojas Algis Šukys ištvirkęs
27 G. D... Yra toks kūno kultūros mokytojas pas mus...
28 anonymas ... visa gyvenima buvau ir busiu uz taika. manau tik taika gali padaryti roju musu zemeje
29 R. G...
30 E.Alaburdaite ... vaikai ziaurus...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!