184 PARAŠAI

  • Ji
  • nuo 2008-04-10
Adresuota: LR seimas
Kategorija:
# Vardas Komentaras
61 Deividas
62 N.
63 renata
64 Mantvydas
.
65 Vardenis
Nesamones teisme isdarineja!
66 Pavardenis
Su teisemis mes jau gimstame, o vairuotojo pazymejima kuris suteikia teise vairuoti transporto priemones mes igijame, todel yra beprasmiska net pasirasineti, nes blondine matyt peticija pavadino :)
67 A.Lisauskas
68 E.Toleikis
Tegul duoda jaunimui parodyt kad moka vairuot.
69 Marius
70 jelena
71 Tomas
72 ignas
73 Ž.Eismontas
Taip aš sutinku. Būtų geriau šis įstatymas.
74 Moni
75 Karolina
76 Arturas
Bl pasiklausius tokiu daunau net bloga daros,garantuoju kad puse pasisakiusiu pries net teisiu neturi.Vienas ** pasake kad jaunimas daugiausia avariju pridaro o kiti kaip bezdziones pakarotoja.
77 tomas
TAIP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
78 Mile
prieš. ką jūs sau manot? jūs norit, kad dar daugiau avarijų būtų... tikrai ne... negalima leisti tokių dalykų
79 Egidijus
Tai pizdu darykit nuo 15 metu. Dar daugiau zuvusiuju turesim. paziurekit ka keliuose daro 18-19 meciai. O kas bus kai keliai pilni 17-meciu bus? Protaujat ? Matau ne. :/
80 E.Malukas
81 Gabija
82 V.Rutkauskas
83 D.Maširkaitė
butu nerealu!:)
84 Evelina
As pries!!! Nes manau, kad daugiausiai avariju kuriose nukencia zmones padaro jauni vairuotojai, nes jie dar nesupranta kaip yra svarbu saugiai vazuoti ir nepazeidineti taisykliu...
85 D.
86 Sandra
87 toma
88 Justė
89 xxx
Nereikia,nes bus dar daugiau lavonu..
90 D.Mazutyte

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.