91 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Arvydas G... 2019-03-31 / 21:56
2 Daiva b...
3 Regina V...
4 giedra ...
5 Mindaugas T...
6 Jolanta S...
7 B... Luisą- motinai
8 radzeviciene v... mama nesurogatine pasigimde sau
9 nina k... uzinga rinau
10 Rita R...
11 Dovile S...
12 Ž.Jablonskyte ...
13 S.Druskinytė ...
14 Irena P...
15 Baisu ...
16 liana ...
17 Peticijus H... Vykdykit teiseta teismo sprendima ir baikit apverkineti nusikaltele!
18 Laima B... Ištvermės!Tepadeda Jums Dievas!
19 GENOVAITĖ S... motinos, auginkime savo vaikus pačios!
20 Martina K...
21 U.Liutkutė ...
22 Jurgita G... kaip galima iš mamos atimti vaiką,juk ji jo nepaliko kažkur,nenumetė,o kovoja kaip tik gali,tik mūsų valstybeje gali būti tokia tragiškai komiška situacija.
23 Indre K...
24 DANGUOLE ...
25 Akvilė D...
26 asas ... asa
27 Airida M...
28 Nerijus ... Vaikas turi likti pas motina
29 Ieva B...
30 B.Kasparavčiūtė ...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!