39 PARAŠAI

Adresuota: Žmonėms
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 J.Petkuvienė ... Pritariu
2 nesatanistas ... vandalizmo aktu nors ir retu gerbti negaliu zmogus sukures sia peticija negali buti gerbtinas
3 ... ...
4 Gerda J... Neformalai irgi zmones, jus geriau smerkit skinus,forsus, zmones kurie tikrai blogi.!!
5 o.o. ...
6 Deima.... ...
7 Alina S...
8 r.c. ... durna peticija.zmogau kuris ja sukure atsipeikek. bobuciu neperauklesi,tai nekreipk demesio,sia peticija tikrai nieko nepakeisi! bent issiaiskink kokiu tikslu peticijos kuriamos!
9 Viktoras (...
10 Paulius E...
11 Karolina ... nors nesu viena is su,kuri butu panasi i sataniste ar pan, as pritariu. Zmogaus laisve rinktis kaip jis atrodo.
12 E.Girskyte ... tiesa!!!
13 Agata M... uzh.
14 Astė P... norim tolerancijos visi, bet su broliai lietuviais susitarsim po kokių tūkstančio metų
15 JuokiasiGotas K... tuos Dūchus supyst galvėje reikia :)
16 Karolis ... Aš irgi šiokis tokis neformalas ;DD
17 Agne ...
18 mariusivaskevicius ...
19 tu ... eee tu pienburni cia nevieta ir nelaikas rasyt ''eik nx'' arba ''isdauzyt visus'' sita peticija pries tokius mulkius kaip tu kurie neturi ka veikt sedi prie parduotuves kampo ir semeckes lukstena.
20 P.Silickas ...
21 Marta G... protingai
22 bzz ...
23 eik n... eik nx
24 tartata x... Love Neforma ;D
25 Ignas S...
26 L.L. ... Pritariu, as taip pat neformale.
27 lialialia ... na jus ir lochai. ir ka sita savo peticijele pakeisit? kaip buvot ubliudkai taip ir liksit
28 Irmida ... Negalvojau tokio pasisekimo ;] Na... jeigu rimtai, jau nebekaliu pakęsti, kai pagauna ir ką nors padaro už tai,k ad esi kitoks..
29 vo t... ash irgi sioke toke neformale...matosi kaip zmones manes netoleruoja...galvoja kad kazkokia nenormali...nu bet dziaugiuosi kad i galva negavau dar :D
30 Ywė ... Visi skirtingi - visi lygūs.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!