471 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 veronika
2 Džordana
3 Neringa
4 Eglė
5 Erika
6 J.Narbutaite
7 Karolina
8 Monika
9 Vaida
10 rasa
neleiskim kad taip nutiktu!!!!!!!!!!!
11 K.Kučinskaitė
taj sakau PALIKit
12 Simas
Sie arkliai irodymas kad kazkada zemaitija buvo galinga su siais zirgais zemaiciai laimejo pacius sudetingiausius musius
13 Laimonas
14 Moncik
15 D.Milutytė
16 Ligita
17 Živilė
18 Tomas
19 Giedre
20 karolina
21 Laurynas
22 Andrius
kur teisybe
23 Paulius
24 N.K
25 violeta
26 edvinas
nebukit materialistai ir issaugokit tai ka reikia, jusu pronukiai jum uz tai padekos....
27 Giedrė
28 R.Valentaite
29 S.
30 Rytis
...

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.