30 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Mantvydas
2 Beatričė
Visom keturiom prieš rasizmą.
3 Jonas
4 M.Sadauskaite
5 D.
6 ema
jie tokie pat zmones kaip ir mes tik kitokios odos spalvos ar pan.
7 K.
8 Donatas.M.
9 Elena
10 R.
11 S.Černiauskaitė
12 Aidas
Nesiruosiu as skriausti ar musti svetimtaucius, bet as manau kad juockis turi gyventi Afrikoje ,kinas - kinijoje o ciukciu - ciukcyjoje, kitaip greitai mums patiems cia Lietuvoje neliks kur detis.
13 Gerda
Rasizmui NEEE.!!!
14 jurgita
15 Ruta
is vienos puses pritariu bet is kitos ne nes kai prisiveis uzsienieciu tai nebus nei vieno lietuvio ur mus isspirs is lietuvos
16 Justina
17 manekineko
18 k.medzeviciute
19 -
20 Judita
21 Vardas
Zudyt rasistus :)
22 As
Apie kokia cia ,,daininike,, jus kalbate- pats nekarta esu buves jos gimtineje PAR- tegu jinai papasakoja kai ten elgiasi su svetimtauciais,baisu net iseiti i gatve jei tu kitoks esi nei vietinis.
23 M.Akucevicius
24 Ugne
25 Indre
26 Sigitas
27 wea
sustabdyk rasizma
28 ja
RACIZMUI NE!
29 Rita
Tie, kurie taip elgiasi, turbūt niekada šito neperskaitys
30 Rolandas
pritariu

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.