# Vardas Komentaras
1 Simona
Laisvė Tibeto žmonėms
2 Valdas
Laisvė... tai priklauso kiekvienam
3 Viktorija
Laisvė Tibetui!
4 Saulius
Laisvė ir suverenitetas Tibeto žmonėms!
5 Greta
Laisvė Tibetui!
6 Justinas
Sutinku
7 Rugilė
Būkit laisvi, į sveikatą
8 Mangirdas
Free Tibet
9 gabriele
nzn kas cia bet nesvarbu ;D
10 Š.
Laisvę Tibetui!
11 M.Morkūnaitė
Laisvę Tibetui!!! Gėda Kinijai.
12 Egita
FREE TIBET!!!
13 Povilas
Laisve
14 vilma
Laisvė Tibetui
15 j.kazlauskaite
kiekviena salis turi tureti teise i laisve
16 Vaidas
Žmonės visame pasaulyje yra žmonės!
17 Laima
džiugu, kad dar yra neabejingų - paraginkim vieni kitus!
18 Vaiva
labai svarbus reikalas
19 Ingrida
Mes turime padeti
20 Jevgenij
juk mes zinome kaip sunku atkovoti nepriklausomybe, padekyme issauguoti unikalia salia ir kultura!
21 kiesa
tu ziurek tvarkos savo kieme o nekazkokiam tibete dar viena ivanauskaite asirdo
22 Monika
Išdrįskime būti laisvi
23 Andrius
Jiems kaip ir Lietuvai kazkada, reikia pasaulio paramos!!!
24 U.Grinaitė
Taika butina!
25 Aistė
peace
26 A.Nemanytė
už laivę tibete
27 Ona
Laisvę Tibetui!
28 Kęstutis
Tibetas šventove,jie neturi nei naftos nei aukso trumparegiska kinijos politika,praleidžia šansą susitaikyti su tibeto tauta.
29 Saulius
Laisvę Tibetui
30 Jolanta
LAISVE TIBETUI pekino olimpiados boikotui TAIP

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (1501)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (446)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!