# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
151 Arvydas Zak...
152 Klemensas Min...
153 Kęstutis Bri... Tibetas šventove,jie neturi nei naftos nei aukso trumparegiska kinijos politika,praleidžia šansą susitaikyti su tibeto tauta.
154 Saulius Pik... Laisvę Tibetui
155 R.Jusiene ...
156 Jolanta Tuč... LAISVE TIBETUI pekino olimpiados boikotui TAIP
157 Paulius Šar...
158 V.Pladytė ...
159 Rasa Liz...
160 Danutė Kai...
161 Mindaugas Koj...
162 Juozas Kov...
163 R.Gruzdytė ...
164 Vilius Kai...
165 Saulė Mat...
166 Donatas Pet...
167 Daiva Bar...
168 K. Gra...
169 Ruta Ehi...
170 Daiva Vai...
171 S.Savickaitė ...
172 L. Rau...
173 K. Jun...
174 Rolandas Tuč... LAISVE TIBETUI IR KITIEMS LAISVES SIEKIANTIEMS KRASTAMS (placiau - www.unpo.org)
175 Sergej T....
176 Asta Pet...
177 I. Paž...
178 R.Taloločkaitė ...
179 G. Vaš...
180 Rytis Tau...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!