36 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 L Las... Mes kitokie, bet mūsų tėvai dažnai neišauklėti ir mato tik save.LB gražu, kad popiežius paskelbė, kad ir gyvūnai turi sielą..nes kas skriaudžia už save silpnesnį--blogas žmogas yra.
2 rusanda dem...
3 T.Bidva ... pradžiai šeimininkai galėtu pradėt kakucius susirinkt, o tai net takeliai vienos "minos"
4 S.Fecht ...
5 Raimonda B.... Taip, bet tik ne ten, kur yra vaiku zaidimu aiksteles ar vaikams zaisti skirtos smelio dezes.
6 G.Stoniene ...
7 Vasaros Van...
8 O.Mikutytė ... Taip, lygiuokimės gal pagaliau į ES? O ne tolkime...
9 Indre ... Dar galėtų būt, kad antsnukio nereiktų dėt, jei esi įsitikinęs, jog tavo šuo nėra agresyvus...Nereikia paisyti vien tik jo išvaizdos....
10 S.Orlovska ...
11 Indrė Vit...
12 daina ...
13 Rasa B....
14 G.S. ...
15 P.P ...
16 Izabele J....
17 I.Rumskiene ...
18 Gražina Sur...
19 viktorija Bog...
20 asta ...
21 Kristina Kar... geras cia..as už ciuciukus
22 Sandra Čes... nevaržykime šunų augintojų teisių
23 Ginatutė Vit...
24 A. Vin...
25 Kristina Pio...
26 valerija ... sunims vieta budoje.greit pro ismatas kelias nebus matomas
27 Kristina Gav... Pritariu
28 Labri ... pritariu !
29 Skaistė Ski...
30 Dovilė Ske...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!