48 PARAŠAI

Adresuota: Bardokas
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 a ...
2 lolo ... lolo
3 a.a. ... idiotas ka as galiu pasakyt
4 belenkas ... uz!!!!!!!!!
5 Dreft ... Kam beprotis, kam ne ;]
6 Erikas K... Nu ir beprotis autorius...
7 bardokas ... Jūs nieko nenusipelnę, todėl nė nesvajokit, kad ką nors darysiu dėl jūsų kvailų išmislų. Dreft, kurdamas tokias peticijas rodai savo kvailumą, žodžių nebevaidinkit čia idiotų, sudie
8 4444 ... jo
9 Dreft ... Beprasmiska.. nerasykit cia daugiau.. vistiek neimanoma su bardoku susikalbet..
10 [BTK]Kickboxer ... Nu del running guns tai ir as dabar jau pries,bet,kad nors dokuose uz transporto priemones duotu normalei pinigu,nes su pastatais tai nesamone.Running no!!!
11 M4R1U5 ... Pritariu dreft, dabar normaliai negalima pasivazineti su britvom ar masinom, pardavineti nes visi saudosi!!!ir t.t. nenoriu daugiau rasyti
12 sd ... asd
13 Dreft ... ot nesusiprateliai :s pasiraso = uz tai kad butu grazinti weapons..
14 gRf ... PRIEŠ!
15 edzius [...
16 Airidas K...
17 [BTK]Kickboxer ... Hmm,running gunai,gal ir tegul gryzta,bus dar idomiau :D
18 osvis ... tikrai uz
19 tuckus ... jo uz tikrai
20 samalius ... taip uz
21 simis ... uz
22 K.Hunt ... as uz :)
23 HeLL ... mldc dreft!
24 [BTK]Valera_ ... As uz.
25 edwinuxxs ... noriu kad vel butu sugrazinta exp duodamas uz viena nuzudoma zmogu
26 [ST]YAMAHA ... pilnai sutinku
27 Andriukas ... Jo as irgi uz :)
28 gvidasasas a...
29 [HUNT]Afroman ... sugrazinkit running ginklus
30 [HUNT]suffer ... as UZ!!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!