1 261 PARAŠAI

Adresuota: TV3 administracijai
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
241 Arunas Z...
242 Š.Pliskauskaitė ...
243 Judita J... uz nemokama krepsini per tv!
244 Gintaras D...
245 rimas ... ka daryti kaimo zmonem kurie vos suduria gala su galu,jau nekalbant apie kabelines turejima,zodziu visiska netvarka.daugybe zmoniu netures galimybes matyti savo megstamos komandos rungtyniu.
246 Gytis B... ZALGIRI grazinkit!
247 Deimantas ... [email protected]
248 K.Jatužys ... ROdykit!
249 D.Deimantaviciute ...
250 Ramunas M... uz ka taip baudziat!!!
251 sarunas j...
252 tomas l...
253 Sigitas V... Kad ir lryto sirgalius, bet pramogu reikia krizes laikotarpiu :)
254 tv3 t... per tv3
255 K. B...
256 Gintare ... Norim toliau ziureti rugtynes per tv3!!!
257 Monika B...
258 Audrius L... Mes nugalėsim
259 A. P...
260 D.Eitavicius ...
261 manty ... ai man nlb ir svarbu xD
262 JONAS S... NESVEIKI TV3!!!!! KA DARYTI JEI TURIU GALA IR NEISIVEDA VISAST?????? DABAR MES ZALGIRIO SIRGALIAI NEGALIM PASIRGTI UZ KOMANDA ANE???
263 Juozas ...
264 Romualdas ...
265 Zilvinas ...
266 Dima R...
267 Zana P... zalgiris jega
268 Petras ...
269 Romas M... as irgi myliu zalgiri mirsiu jei nerodys
270 Justas C...

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.