0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Vytautas
Sutinku.
2 Donatas
Pas mus Debesuota ir be sniego, pritariu
3 Sigitas
Ypač melioracijos grioviuose
4 Mindaugas
Lietuvoje snieguota žiema trumpa, o debesuotimas didelis, todėl sąlyginai tamsu.
5 ANTANAS
Kovojame su bebrų pertekliumi, tai kodėl neleidžaime sutemų žvėries medžioti su prožektoriumi!?
6 Algis
Visiškai pritarių nuomonei,kad reikia leistui medžioti bebrus su prožektoriais
7 Aurimas
Uz medziokle su prozektorium,medziojant bebrus.
8 Vaidotas
butinai uz
9 Lukas
už!
10 A.Cepas
uz prozektoriu bebru medzioklej
11 V.
Geriau dabar prozektoriai, negu veliau granatos
12 D.Gvazdaitis
esant tokiai bebru gausai , tiesiog butinas prozektoriu leidimas
13 laima
wtfuck!! kokia dar medziokles kultura? cia jums ne boulingas
14 M.Urbonavičius
Prožektoriai bebrų medžioklėje: taip
15 R.Baranauskas
uz medziokle su prozektoriais!
16 Virgilijus
Pritariu
17 T.
UZ!!!
18 R.
Bebrai kartais išplaukia labai vėlai todėl sunku į juos taikliai nusitaikyti tamsiuoju paros metu.
19 G.
už prožektorius
20 Saulius
Aš manau kad labai reikalinga.
21 Tomas
taip
22 Artūras
Būtinai
23 M.Kaušas
už prožektorių naudojima bebrų medžioklėse
24 Almantas
25 A.Bartkus
Prožektoriai būtini šiai medžioklės rūšiai, tai pakeltų saugumą bei padėtų reguliuoti bebrų populiaciją. Aš už.
26 Meldas
27 Tomas
už prožikus
28 Tomas
prozikai nepades
29 M.Maksvytis
Prožektoriai būtini šiai medžioklės rūšiai, tai pakeltų ir medžioklės kultūros lygį, saugumą bei padėtų reguliuoti bebrų populiaciją. Aš už.
30 Mindaugas,

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (743)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (402)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!