0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Jelena
PRIEŠ maksimalios motinystės pašalpos mažinimą
2 jelena
kiek jus dar galite mazinti pasalpas,pabandykit uzauginti patys vaika uz tokia suma kuri dabar skirta ir paziuresim ar sugebesit tai!gudri kol ten sedit o atsidurtumet tokioi situacijoj kaip augintume
3 Kęstutis
Tegyvuoja lietuviški Lietuviai !
4 J.Prusakova
sutinku.
5 J.
Galėčiau susitaikyti su tokiu sprendimu, jeigu tas mano solidarumas būtų realus ir taipogi bendras su visais išlaikomais valstybės, t.y.ir seimūnais, is pareigūnais, valdininkais..
6 G.
2012
7 simona
pries mazinima
8 Artur
prieš mažinimą
9 kristina
Panevezys
10 <a
ccccccc
11 S.Siaule
-
12 L.Zilberiene
-
13 a.iskauskiene
sutinku
14 I.
Mokamiems umokesciams lubu nera, tad iru ismoku lubos neteisingos.
15 T.Martynovičius
Kiek sumoki mokesčiu tokia ir graža. Pasiaukojimas tinginiams gali ir butinas bet ne toks skaudus tiems kas nonstop varo savo sveikatos saskaita.
16 V.Katkutė
ir taip mažos tos pašalpos, nu Dieve mano, mąstykit kažkiek.
17 S.GIRČYTĖ
prieš maksimalios motinystės pašalpos mažinimą
18 Egle
Su tokiu valstybes poziuriu susilaukus vaiku nebegalesiu gyventi, bus tik egzistencija. Pavalgymas ir apsirengimas is lsecond hand- tai ne gyvenimas.
19 Julija
Reik vaziuot i uzsieni ir ten gimdyt, nes Lietuvoj kuo toliau tuo baisiau
20 L.
Vilnius
21 Rita
čia-ne problemos sprendimas
22 Jolanta
Pritariu
23 ee
kad ir ka mes darytume niekas lietuvos zmoniu neklausys!! valdzia nores is kels kainas ir jiems bus dzin ant lietuvos zmoniu!
24 O.
labai teisingi argumentai
25 Natalja
Vaikai ateitis
26 vIKTORIJA
darykit ka norit zmones pries jus parazitai nugales
27 mano
as uz tai, kad kiekviena mama gautu nors kiek, o ne tik tos kurios sumokejo daug mokesciu, vaikai vienodai valgyti nori....
28 S.
moku mokesčius nuo viso atlyginimo, tai kokiu pagrindu išėjusi motinystės atostogų turiu gauti beveik 50% mažesnę pašalpą? tegul nustato lubas atlyginimo dydžiui nuo kurio mokesčiai mokami!
29 A.M.
gyvenam salyje kur vaikai yra nereikalingi, jiems rupi savo o saviems jie jau privage pakankamai ir daz vogs nes be zapaso negerai. o paprastas vaikas tai probliema birzai ju manimu
30 neringa
zinote as skaitau ir negaliu patyketi savo akimis,cia rasoma apie kazkokius 2800litu,as viena vaika auginau gaudama 800lt pirmus metus,antra auginsiu ne tiek negaudama!

Atiduokite Monroe ir Tali GRAŽINAI ? (1637)

Gražina. Adresuota: Aplinkos Apsaugos Departamento prie Aplinkos Ministerijos Klaipėdos valdyba

Katėms Monroe ir Talismanui reikalinga globa ir priežiūra, kuria gali pasirūpinti tik šeimininkė. Monroe reikalingas gydymas ir vaistai. Spec. Maistas. Visi dokumentai laikymui ir gyvenamosios sąlygos bus suteiktos 100% tad , prašau atsižvelgti į prašymus, ( parašus) juos sugrąžint, Gražinai Asipauskaitei. Neleiskite jas parduoti, tiems kas jas ruošiasi atimti! ....

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (363)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.