0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Thomas
Dekojame!
2 R.Lisaitytė
3 Robertas
R. Butautas - Geriausias iš geriausių!
4 Nijolė
5 Eglė
6 Diana
7 Tomas
Butautai- pasilik!
8 S.Krylovaite
Butautai, neatsistatydink
9 vycka
PASILIK!!
10 Zilvinas
11 spyygliuke
12 Vytautas
Tas pats kas su Sireika. Vienas geriausių trenerių Lietuvoje, ir atsistatydina, po to kai daug pasiekė, ir vienus metus nepasisekė, nes išėjo visi lydriai, o jauni dar nesusižaidžia kaip 2005 ir 2006
13 A.Zaleskaite
14 Martynas
15 Renata
16 Zaneta
17 R.Vaitkus
18 auguste.j
19 darkas
uz
20 Jolita
Nemanau kad verta to daryti ! likite su mumis...
21 d.m.
22 M.
23 zana
24 Vaidas
Ne trenerio kaltė
25 N.Dirgėlaitė
26 milda
27 S.
28 Tomas
Neiseik...
29 Petras
30 A.Golomejevas

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (130)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.