1 PARAŠAI

Adresuota: VĮ „REGITRA“
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Domantas Bud... 2019-02-28 / 21:16
2 P. Vil...
3 Thomas Pir... Dekojame!
4 BARBARA ...
5 tomas ... robertas
6 Audrius ... O as manau, kad jej tai bus galima, tai gatves prisipildys visokiu vaiku, prisizaidusiu lenktyninius zaidimus, ir vazines kaip tose zaidimose. Bus daaaaaug auku...
7 tomas ...
8 Agnyte ... agnyte
9 Mindaugas.nesvarbu ...
10 Rolandas ... butu gerai
11 Saulius ... padarykit
12 Rita Sla...
13 Paulius ... butu puiku
14 Eglė Eit...
15 Dominykas Rud...
16 Vardenis Pav... Noriu pasakyt, kad jei norit vazinet su auto, tam yra b1 kategorija leidzianti paaugliams nuo 16metu pradet mokytis vairuot, bei vazinet. Taigi, nera ko is muses drambly daryt.
17 lukas ...
18 Paulius ...
19 edvinas jus... manau kad tai yra tiesa nes yra saliu kuriose vazinejama su b kategorija nuo 16 metu ir tai daroma jau labai senei ir laimingai
20 Mindaugas Dab... butu labai gerai, nors jau kubatura mazesne butu
21 ixas ...
22 Diana Kad...
23 tomas ...
24 domas ...
25 Paulius ...
26 V.Pavardenis ...
27 hjgggggggh ... 16
28 A.Pipiras ...
29 domas ... butu labai saunu
30 Adomas Nem...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!