0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Karolis
Kad Garastas jau ir taip negalės būti perrinktas į LKF prezidento postą, nes jis jau ,,sėdi'' antroje kadencijoje, o trečioje kadencijoje negalės ,,sėdėti'', nes to neleidžia daryt LKF nuostatai
2 Thomas
Dekojame!
3 Justinas
4 Qwerty
5 Laura.
6 Vidas
7 Darius
8 R.V.
RINKTINĖS TRENERIO RINKIMŲ PARODIJA - ATSITAPŠNOJUSIO GARASTO GULBĖS GIESMĖ
9 Justas
10 Donatas
11 giedrius
salin asilus
12 Lina
13 Mantas
Lauk jį
14 sonata
15 Kęstutis
Garastas užkniso juodai
16 Gintaras
Neprotingai jie ten elgiasi
17 balys
kla[peda
18 D.Stuogis
Lauk visa diktatoriu sutve !!!!
19 Algirdas
Ačiū. Nusipelnot gyventi ramiau.
20 Orinta
21 Edvardas
22 M.Valaitis
23 Gintautas
jau senai laikas sitam rasistui
24 Kestas
Pencija
25 Edgaras
Jau laikas uzleisti vieta jaunesei kartai! Traukis garbingai jaigu nori kad dar gerbtu tave visa Lietuva jai ne tai busi pamirstas jau pirma diena 2011m kai atsistatydinsi ir prisimins tave tik kaip..
26 Justas
27 E.Nikandrovas
28 T.
jis turejau kaip zedejes atsistatydinti!
29 Edita
30 Matas

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (130)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.