0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Thomas
Dekojame!
2 Renata
Isvis abortas cia neatleistinas dalykas... Tai yra labai ziauru...
3 Gintarė
Čia tokia viena pareiškė kad geriau daryt abortą, įsikalk žmogau į galvą,jei gyvybė pradėta, tai Ji turi gyventi, nesvarbu, koks tai nūtų gyvenimas, globos namuose ar su geriausiais tėvais.
4 I.
Tie, kurie daro aborta yra vaikžudžiai...
5 S.
Abortui sakykim NE!
6 einora
ziauru
7 Brigita
Uz valstybe be abortu!
8 Darius
Už valstybę be abortų
9 Lina
tie daktarai kurie atlieka abortus nėra vadinami daktarais jie tėra paprasčiausi žudikai
10 Jovitytea
durnos panos kurios negerbia sawo dar negimusio leliuko... juk ten jusu kunas ir kraujas,kaip jus nesuprantat kad darot tokias nesamones
11 Vida
Abortas-žmogžudystė,tai žudymas bejėgio negalinčio apsiginti.Baisiausia ,kad žudo tos ,kurios turėtų labai mylėti.
12 J.Baranovskaja
ash nepasirashau !! pagimdzius waika mesti ji i gatwe ar i prieglobos namus ? ar tai ne tas pats kaip abortas ? dar blogeu..
13 Rosita
tik pataisykit adresata, nes praleista raidele zodyje svietimo:)
14 J.
Ir kas sako, kad moteris turi apsisprendimo laisvę, yra teisus tik vienu atveju - motina turi teisę atsisakyti gimusio kūdikio, žudyti - NE
15 Neabejingas
pasirasau
16 R.
žudymas negaki būti pateisinamas jokiu pretekstu
17 Valentas
JO
18 l.kaimietaitė
kas čia per kliedesinė peticija? tai gal aš dar turiu nemokoma prostitucija užsiiminėti prie seimo rūmų? pasigydykit.

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.