Jaltos konferencija ir Lietuva

0 PARAŠAI

Kategorija:

Užsienio Reikalų ministerijai.
Premjeras A. Kubilius Maskvoje suderino nagrinėti neaiškius II Pasaulinio karo klausimus.
Mums neaiškus Jaltos (Krymo) konferencijos klausimo istoriškumas, kur Stalinui pareikalavus, kad "Kionigsbergas ir Pabaltijis būtų atiduoti ir prijungti prie Sovietų Sąjungos", Ruzveltas (JAV) sutiko su tuo, o Čerčiliui nebebuvo ką daryti.
Jei taip, tai JAV pardavė Lietuvą Stalinui, už ką jie (B.Obama) turi nors dolerį sumokėti.
Kai JAV sumokės, turi sumokėti ir V. Putinas, pirmiausiai 6,669 mlrd rub. (su Lenino portretu), kuriuos nurašė GOSBANKas nuo Lietuvos Taupomojo banko už žmonių indėlius.
Taip Lietuva išbris iš krizės, kurią Rusija daro su dujom Lietuvai.
URM turi tą dalyką išsiaiškinti, o mes NVO reikalausime skolininkų, kad sumokėtų[b][/b]

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!