Lietuviai-lietuviams !

0 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Vyriausybė ir Seimas
Kategorija:

2010-09-11 Lietuvos ryte rašoma, kad iš lietuvės atimtas vaikas Norvegijoje, buvo perduotas lesbijiečių šeimai. Mano giliu įsitikinimu, vaikas turi būti auklėjamas savo kultūros, kalbos ir tradicijų dvasia. Norvegai vietinėms lesbijietėms neatidavė norvego, o atidavė lietuviuką. Norvegai šventi, šioje šalyje nėra beglobių vaikų? Kodėl jie atidavė vietinėms lesbijietėms auklėti ne savo Norvegą, bet mūsų lietuviuką? Lietuviukas vaikas, tai laisvai prieinama jūros kiaulytė ar kačiukas? Kas garantuos, kad lietuvių tautybės vaikas bus išauklėtas lietuvių tautos tradicijų dvasia, išmokytas lietuvių kalbos?
Prašau padaryti viską, kad šis vaikas būtų perduotas Lietuvai ir globojamas čia tol, kol jo globą galės perimti jo šeima ar giminės atstovai.

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (122)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...