Dėmesio ir pagalbos sportininkams garsinantiems Lietuvos vardą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Skirti daugiau dėmesio ir lėšų sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ pasirengimui dalyvauti Pasaulio ir Europos čempionatuose

Liberalai Eligijus Masiulis ir Vytautas Grubliauskas Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo siūlymą skirti papildomų lėšų Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ pasiruošimui bei dalyvavimui 2011 m. Europos bei Pasaulio čempionatuose.
Šokių ansamblio pasiruošimui bei dalyvavimui minėtuose sportinių šokių čempionatuose siūloma papildomai skirti 200 tūkst. litų. Šios lėšos 2011 m. biudžete galėtų būti gautos sumažinus Aplinkos ministerijai pavaldžių įstaigų asignavimus, skirtus patalpų įsigijimui, rekonstravimui ir kapitaliniam remontui.

„Sportinių šokių kolektyvas „Žuvėdra“, garsinantis šalies vardą nuo pat 1989 m., šešis kartus pelnė pasaulio ir septynis kartus – Europos čempionų titulą. Sėkmingas jų pasirodymas kitąmet vykstančiuose čempionatuose – labai svarbus. Ypač norėtųsi, kad šokėjams būtų suteiktos geriausios galimybės ruoštis Pasaulio sportinių šokių čempionatui, kuris vyks Lietuvoje. Čempionato šeimininkams derėtų pasirodyti itin sėkmingai“, - siūlymą komentuoja V. Grubliauskas.

Primename, kad 2011 m. Europos sportinių šokių čempionatas vyks Tiumenėje (Rusijos Federacija), o Pasaulio sportinių šokių čempionatas – Vilniuje.
-------------------------------------------------------
Klaipėdos universiteto laikraštis 2010 m. lapkritis (Nr. 8 (152))

„Žuvėdra“ gyvuoja palaikoma vadovų ir šokėjų
Paradoksalu, tačiau KU sportinių šokių ansamblis neturi nei grimuotojo, nei masažuotojo, nei gydytojo. Kitos sportinių
šokių komandos į čempionatus atvyksta lėktuvais, tačiau mūsiškiai nuolat kantriai keliauja autobusu, patys rūpinasi savo sveikata, grimuoja ir masažuoja vieni kitus. „Žuvėdra“ gyvuoja ir Klaipėdos universiteto bei Lietuvos valstybės vardą garsina tik dėl atsidavusių vadovų ir šokėjų. Rusijos komanda prieš čempionatą už beveik pusę milijono litų ruošėsi pirmenybėms prižiūrimi medikų, tuo tarpu „Žuvėdros“ šokėjai patys perka vitaminus ir stengiasi gerai šsimiegoti.
Pasaulio sidabras – šeštą kartą. Tai buvo jau 21-asis KU sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ pasirodymas planetos pirmenybėse. Skaistutės ir Romualdo Idzelevičių vadovaujamas kolektyvas pasaulio vicečempionu tapo šeštąjį kartą. KU komanda taip pat šešis kartus iškovojo auksą, o penkiskart – bronzą.
Kitas pasaulio Lotynų Amerikos šokių čempionatas vyks Lietuvoje – 2011 metų gruodžio 3 dieną Vilniuje.

[b][/b]

[url=]http://www.youtube.com/watch?v=VOrq_yvuKDs
http://klaipeda.diena.lt/vaizdai/albumai/miesto-kronikos/klaipedos-zuvedra-5754[url=][u]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ponas G... mane priverte pasirasyt kitaip negalesiu augt miske

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!