36 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 marija
sutinku! musu gatveje irgi pilna pilna siuksliu. zmones visu pirma patys neturi mesti siuksliu kur papuole, bet ir slavejams turi but suteiktas darbas.
2 F.Vaitekunaite
3 Vardenis
Netik Panevezy, o ir visuose miestuose taip yra.
4 G.Krikščiukaitė
5 Paulina
Truksta siuksliniu miestuose,todel visi ir siukslina .Padekit
6 sandra
7 ;@@@
PZ.
8 meszmones
9 A.Krylovic
jau kai vaziuoju i savo soda negaliu net masinoj dvokia tuo savrtynu. tai gal sudeginkite tas siuksles?jus taip nemanot?
10 Sarunas
11 K.
12 Arūnė
vo pritariu... padarykite kaip Europoje. Dalykite baudas uz numestą šiukšlę
13 V.Vainilaityte
14 g.l.
baisu net pagalvoti...
15 Erika
16 ivona
17 G.Kvietinskaite
18 Gian
jeigu jau jums taip nusprende padaryti tai gali ir visur atsitikti
19 limantas
20 Martyna
21 Rimas
jo jau geriau nesiukslinti ir tjp po to nemalonu po jas vaijksioti ,geriau ishmesti kur reijkia , O seip reijkia tvarkyti plezus ,ezerus.
22 E.Sereikaite
23 Gab
24 L.Gylytė
25 Milana
26 Inesa
hm ne tik panevezy bet ir siauliuose bent jau musu kiemie kazkoks savartynas siuksles metos po visa kiema... siuksles i konteineri nebetelpa =\ kazka reikia daryt tai niokoja gamta :D
27 deimante
28 J.Nakutis
29 Eivydas
siuksles ne kas
30 J.Musteikytė

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.