62 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aurimas P... Reikia šią nesąmonę pašalinti iš Lietuvos (Sarmatijos) žemės pašalinti visiškai!!!
2 Greta N...
3 Balys Z... Tiek Sovietai tiek Naciai musu shali skriaude! Abiems - ne! ir viskam kas susiije
4 Lina F...
5 Lina M...
6 Ernesta D...
7 Patriote. ... Salin komuniagas!
8 Vilius A... Ne komunizmui !!!
9 Anti r... rusu genocidas BUS.
10 ekvilina m...
11 Augustinas Š... Aš irgi kažkaip nematau to "raudono š". Bet jei taip tikrai kur nors yra, tai pasirašau. Jiems nebent Grūto parke vieta ;-)
12 Saulius C...
13 Giedrė S...
14 G. V...
15 Sarunas V... Pasirasau, bet as niekur nebematau to raudono sh.. Gal per daug esi isijautes(usi) po sovietu okupacijos :)
16 mindaugas N...
17 Rūta P...
18 exorcista88 ...
19 Dominykas P...
20 A. S...
21 Vilma G...
22 jurate g...
23 K.J. ...
24 Ž.Naudžiūnas ...
25 A. N... Kartą labai pasipiktinau perskaičiusi, kad mes neva dar neatsikratėme penkmečio planų tradicijos.
26 R.Jasinskas ... 10000000000000% Uz nes nekenciu to zenklo
27 ok ... Naikinti rusus reikia masi6kai ir kas su jais susijĘ
28 Jonas Č...
29 adomas n...
30 Mantas Š...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!