0 PARAŠAI

Adresuota: LR Seimas
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Jurgita S...
2 Kornelija K...
3 linas s...
4 Austina ...
5 Diana B...
6 Kazys G...
7 Erika P...
8 jonas ... taip
9 Marija J...
10 Ričardas B... Gyveni Lietuvoj - mokėk lietuviškai taškas
11 Aldona G... Lenkai darosi okupantais, jie nori atimti Vilnių. Žalgirio mūšyje jiems padėjo lietuviai, dar taip "atsidėkoja". Lietuva perdaug maža, kad ją dar skaldyti. Lietuvoje - tik lietuvių kalba!
12 Kęstutis Š...
13 Justas J...
14 deividas g...
15 zaneta p...
16 Jonas K... Pries dvikalbyste.
17 Martynas K...
18 Kamilė K...
19 Mantas S...
20 Lina U... Laikykimės Konstitucijos.
21 maryte ... TAIP! TAIP!TAIP!TAIP!TAIP!
22 R. Č... Dauguma mažumų nekelia tokių problemų. Tai tik mažos kolaborantų grupelės norai.
23 L.Slepikas ... Lietuoje turi buti snekama lietuviskai Lenkijoje lenkiskai. Kas tiem lenkam dar neaisku. As sakau ne. Cia jau yra issidirbinejimas
24 Mantas A...
25 Karolina M...
26 Justinas M...
27 Eugenijus P... Pritariu
28 Gintautas S...
29 Robertas C...
30 Livija L...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!