# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
211 V.Bitautaite ...
212 Orinta M...
213 J.Fomenko ... sutinku
214 Vilija B...
215 Veronika P...
216 Marija S...
217 E. K...
218 Kristina S...
219 J. M...
220 I. Š...
221 Gintaras S... Reikia "Share/Dalintis" mygtuko;)
222 Irena Z... "Дом стоит, свет горит, Из окна видна даль. Так откуда взялась печаль?"
223 Darja G...
224 A. P...
225 I. G...
226 Žygimantė A...
227 Marta G...
228 Mindaugas G...
229 Julita M... reikia
230 O.Vansovič ...
231 K. J...
232 Pavel S...
233 Telman R... Šį žmogų tikrai labai daug kas žino, klauso jo dainas ir myli. Jus turite nuostabią progą padaryti didelią dovaną visiem tiem žmonėm. Būtume be galo dėkingi.
234 J.Negatina ...
235 D.Ivanov ...
236 Aleksandra M...
237 deividas s...
238 P.Ušakov ...
239 Margo K...
240 Arturas J...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!