0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 R.
Taip balsavimui internetu
2 Vytautas
STOP!!! NEJUOKINKIT ZMONIU SU TUO INTERNETINIU BALSAVIMU!!!
3 Bronė
dirbu užsienyje ir esu BETEISĖ Lietuvos pilietė .Kodėl ?
4 Andrius
Balsavimas Internetu - PAVOJUS DEMOKRATIJAI google "balsavimas internetu saugu ar ne" ir pan, taip apt skaitykit www.balsavimas.lt neapsigaukit, kaip jus patikrinsit - apgaudines visada..
5 Rasa
Mes gyvename Londone ir norime labai balsuoti internetu.
6 Vytautas
Pries bet koki balsavima internetu!!!
7 V.
Duokime galimybe geriausiems balsuoti
8 Vytis
nors nesu uzsienio lietuvis, bet pasisakau uz pasaulio lietuviu balsavima internetu.
9 Audrys
Noriu
10 Aldona
Mes taip pat esam pilieciai ir aktyviai sekame ivykius Lietuvoje, be to su savouzdirbtais pinigais grize keliame Lietuvos ekonomika.
11 Povilas
Už balsavimą internetu
12 Rolandas
UŽ galimybę balsuoti internetu

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.