302 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Česlovas
Vagys.Ir dar rentą?
2 Raimonda
Uz ka? Uz tai, kad JAU sugebejo aprupinti save ir visa gimine?!
3 Kestutis
geras butu istatimas. Bet kodel semo nariai negali kaip kiti zmones iseje is vieno darbo susirasti kita???? kuom jie geresni? ir kodel MES jiems turim moketi visa gyvenima???
4 asilas
reikia stalino jiems
5 Justinas
seimo narių remontoms iki gyvos galvos STOP ir STOP jių banditizmui lietuvoje
6 E.Bagociuniene
as jiems ir atlyginima duociau 1 MGL dydzio, kol seime sedi
7 R.
Taip ir pensijas jų palikuonims :-)
8 Julija
visiems vienodos teises, gaus paprasta pensija ir uzteks
9 Ríta,
jei Seimo nariai mano, kad 130 Lt yra suma, atitinkanti minimalų pragyvenimo lygį, tokiu atveju tegul patys seimūnai pabando, kas tai yra pragyvenimas už 1 MGL.
10 Vaidas
nesuprantat ka darot
11 ėčįę
ad
12 Deivilas
Ir taip tie seimunai sunsnukiai
13 E.Astrauskas
Jie apgaudineja, o dar nori ,,Money for free"?!
14 Julius
Studentui stipendija iki gyvos galvos=DD..
15 Jonas
Taip elgesi tik plėšikai, o jūs seimūnai tą jau gerai išmokote besibaigiant kadencijai.
16 Paulius
PANAIKINKIT SAIMO NARIU PRIVILEGIJAS, Bei kitu ministru buvusiu prezidentu
17 Arturas
geda seimunams !
18 Mantas
Tegu patis uzsidirba! Ir taip prisivagia is mokesciu moketoju pakankamai!
19 V.
rentoms NE
20 P.
Mūsų seimas nenusipelno gauti net ir vieno MGL !!! Kai sau tai visada randa laiko ir lėšų atlyginimus pasikelt, o paprastiems žmonėms ......... :(
21 Danas
NE
22 D.Jankevicius
Kaunas
23 A.Voraite
gal wisiems tada ?
24 T.Martynovicius
pritariu :)
25 Rūta
NE, NE IR DAR KARTĄ - NE! Jokių rentų Seimo nariams. Juk Seimas - tokia pat darbovietė, kaip ir mokykla, ligoninė, įmonė. Baigei darbą Seime, ieškaisi kitur, juk ne invalidai.
26 Antanas
Laikas atsisakyti nomenklatūrinių privilegijų
27 G.Jasiunaite
nenusipelne
28 Dovilija
Seimo narių rentai iki gyvos galvos - ne!:
29 ieva
O SIAUBE, KO JUS DAR NORITE??
30 Romualdas
Mano nuomone, LR istatymuose yra didele spraga. Seimas neturetu teises kurti istatymus, lieciancius save.

Peticija dėl karantino ribojimų bei LR piliečių prigimtinių teisių bei laisvių suvaržymo panaikinimo (2084)

Loreta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas ir vyriausybė

LR Vyriausybė 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 apribojo Lietuvos Respublikos piliečių prigimtines teises ir laisves. Įvesti beprecedenčiai taikos metui apribojimai yra represiniai ir pertekliniai – šiuo nutarimu LR Vyriausybė galimai pažeidė LR Konstitucijos 18, 20, 21, 22, 23, 32, 36, 38, 46, 53, 93 straipsnius (sąrašas nebaigtinis). Mes, žemiau pasirašę LR piliečiai, reikalaujame nedelsiant atšaukti 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 LR piliečių teises paminančias nuostatas. Kreipiamės į LR Seimo narius, kad šie skubos tvarka inicijuotų kreipimąsi į LR Konstitucinį Teismą išaiškinimo dėl LR Vyriausybės veiksmų teisėtumo. Taip pat reikalaujame: 1. Įvedant užkrečiamų ligų plitimo prevencijos priemones, taikyti mažiausios žalos principą. Apribojimų šalies mastu taikymo praktikos turi būti atsisakyta. Šalies savivaldybes įgalinti taikyti infekcijos kontrolės priemones atsižvelgiant i vietinius virusinės infekcijos paplitimo rodiklius. 2. Nedelsiant parengti komercinių bei visuomeninių veiklų epidemiologinio rizikingumo sąlyginius įverčius bei nustatyti higieninius ir epidemiologinius reikalavimus jų veikloms vykdyti. 3. Kaukių dėvėjimą padaryti rekomendaciniu, įvertinus atnaujintus mokslo duomenis bei atsižvelgiant į tarptautinių sveikatos ir užkrečiamųjų ligų kontrolės organizacijų rekomendacijas. 4. Panaikinti visus apribojimus visiems gyventojams, išskyrus saviizoliacijos reikalavimus susirgus Covid-19 liga bei nustačius pirminio kontakto atvejį, taip pat visų tipų veikloms, joms įgyvendinus 2 punkto reikalavimus. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/85898ad43e3311eb8c97e01ffe050e1c https://www.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (350)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.