66 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Tauragė)
2020-01-14 / 19:09
2 ignas
Ilgauskas mums labai reikalingas!!!
3 Arvydas,Kerpauskas
4 k.medzeviciute
5 Ignas
pats laikas ... amerikai juk reik nors vieno lygiaverčio varžovo ...
6 M.
nesubankrutuos LKF nuo 2kk
7 m.krasnickas
ilgas ltu
8 anonimas
reikia ilgausko reikia
9 edgaras
10 U.Pleseviciute
11 vytenis
ilgauskai buk rinktiniai
12 Kr.IooKiss
Teisingai
13 Darius
14 L.
nelabai supratau ka nori tuo pasiekti??
15 Zydrunas
Susimokesiu... =D
16 E.
17 justas
surinks tuos pinigus lkf is ivairiu saltiniu, o zaidziant zydrunui riktineja tie pinigai atsipirks desimteriopai... be to nowitzki uz savo draudima mokejo tik karta.. 250000
18 james
Ok man ilgauskas is a fucking good friend, that's ok. But, man Ilgauskas looks like shit at games, he plays like a little girl from Chechnya, he sucks like a basket ball player. that's mine opinion
19 Ignas
Jei tai jo paskutinė galimybė, nes kaip pats sakė paskui jau bus per senas tai tegu jei reikia susimoka pats. Lenda atsiprašant į užpakalį tam NBA,, Tokių apskritai nereikia imt į rinktinę..
20 Amelija
21 L.Petrius
Durniau kiek Nowitzki uzdirba ir kiek Ilgauskas daune nx uzpisa tokie
22 Inesa
23 Zygis
24 Naivus
EIK IR TU PAAUKOK VALSTYBEI 2 MLN. LITU IR PARODYK SAVO PAGARBA! TADA KITIEM AISKINK KAIP JIEM GYVENT.
25 R.Laurinavicius
Visiškai sutinku.
26 L.Jasiukenas
Tikrai jis galetu ir pats susimoket , bentjau puse sumos..
27 I.Kibelkyte
Nejau jis neturi pinigu ar ka? Biedni Lietuvos zmogeliai dabar turi krapstyt centelius?Na jau ne...
28 Giedrė
29 erika
30 T.Macijauskis

Girulių miško iškirtimui NE (3840)

Viktorija. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos miesto tarybai

Klaipėdoje, miesto ribose bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ rengiasi įgyvendinti rekonstrukcijos projektą, pagal kurį netoli jūros  būtų iškirsta 30 hektarų Girulių miško. Vidury girios atsirastų geležinkelio keliai, būtų kaupiami vagonai, konteineriai iš visų krovos kompanijų, formuojami šaudykliniai traukiniai. Šiems planams birželio 22 d. jau pritarė Vyriausybė.  Neleiskime, kad tai įvyktų. Todėl iš Susisiekimo ministerijos reikalaujame išbraukti Girulių mišką iš planuojamos teritorijos. Klaipėdos miesto tarybos prašome steigti savivaldybės lygmens Melnragės- Girulių draustinį.  

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (525)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.