Už galimybę išmokti!

0 PARAŠAI

Adresuota: Vilniaus Žvėryno gimnazijos Direktorei
Kategorija:

Peticiją turėtų pasirašyti tėvai, trokštantys savo atžaloms geresnio vidurkio atestate bei linkintys vaikams įstoti ir sėkmingai pabaigti su matematika susijusias aukštąsias studijas. 9A kl. matematikos mokytoja R. Medišauskienė visiškai nerodo iniciatyvos siekti mokymosi kokybės, neadekvačiai vertina, nesilaiko Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašo taisyklių, tvirtai laikosi savo ,,simpatijų-antipatijų" sistemos. Dėl to stipriai nukenčia tiek individualūs mokymosi rezultatai, tiek ir visos klasės pažangumas. Prašome ir siekiame pakeisti šią pedagogę bet kokiu kitu gimnazijos matematikos mokytoju.

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (122)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...