97 PARAŠAI

  • M.Auglys
  • nuo 2013-07-28
  • iki 2014-02-03
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
31 N. M...
32 G.Zigmantaite ...
33 Birutė V...
34 M. V...
35 Voldemaras Z...
36 Romutis L... Ligonius reikia gydyti, o jei liga įsisenėja reikia operuoti
37 linas s...
38 M.Gelumbauskas ... Neatimkit is vaiku teises tureti MAMA ir TETI
39 J V...
40 Sandra B...
41 Giedrė D... niekas jų neskriaudžia,patys muša,patys rėkia
42 A. Č... esu griežtai prieš šios bendruomenės populiarinimą!
43 raimundas g...
44 Darius V...
45 Marta D...
46 Karina G...
47 Ana K...
48 simonas s...
49 V.Matvejeva ...
50 D.Reuckaja ...
51 Algirdas S... Pritariu peticijos nuostatoms! Manau, kad homoseksualizmo propagavimas yra pavojingas piktybiškas nusikaltimas, žeminantis žmogaus orumą, skatinantis dvasinį ir moralinį visuomenės nuosmukį. Kartu su
52 larisa B...
53 Kristina Č...
54 Viktorija ...
55 I. J...
56 evgenij l... esu pries homoseksualu
57 Ala N...
58 Liudmila S...
59 svetlana s... as pries homoseksualu
60 Krivosheeva E...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!