123 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Algimantas
ES himnas turėtu būti: pider pider uber alles.
2 Leonas
Bet koks Lietuvos valstybinės vėliavos keitimas, pailildymas yra jos išniekinimas.
3 Aušrys
bandykit darkyti smegenis kiek norit, bet prie simbolių nagų nekiškit...
4 Vitalijus
Tiesa nėra tikslu reiklauti "priimti įstatymą" iš Seimo o reikia , kad būtų pareiklauta laikytis jau esamo įstatymo.
5 Edvinas
pritariu
6 Vytautas
Pritariu
7 Danutė
reikalauju ir aš mėlynos spalvos panaikinimą!..
8 Žilvinas
Lietuvos spalvos
9 Rokis
mėlyna spalva blogis
10 Eugenija
pašalinti "mėlyną" spalvą
11 L.Stukienė
...prie to paties dar pareikalaučiau, kad angliškai "Lietuva" nebūtų rašoma "Lithuania", bent jau tegu būna "Lituania" arba "Lituanika". ..
12 Marius
Lietuva turi savo vėliavą, kam kurti naują?!
13 Simas
Stenduose akivaizdžiai menkinama Lietuvos valstybė. Nors parašyta, kad finansuoja Lietuvos Respublika ir ES, bet greta milžiniškos ES vėliavos įdėti ne Lietuvos simboliai, o kažkokie logotipai.
14 Algimantas
Čia ne kuriama ateitis, o griaunama.
15 T.
na tokios mums ateities tai ačiū nereikia.
16 Tomas
Ne ES diktatui!
17 Romas
Lietuvos v4liavoje yra TRYS spalvos.
18 R.
pritariu
19 Henrikas.
Pritariu
20 Rima
Lietuva - lietuviams
21 A.
čia ta mėlyna su mintim praklišt pyderastija? Nepraslys.
22 L.
Lietuvai reikia mokytis orumo.
23 Algis
Mes lietuviai ir turime būti lietuviais
24 R.Teseliene
Esame ir liksime Lietuva!pritariu
25 Alfridas
Lietuvos vardas kilęs iš veiksmažodžio lieti, todėl geltona, žalia ir raudona tai mūsų Laisvės vėliava.
26 Joana
Geltona spalva -- tai Saulė, žalia -- tai laukų spalva, raudona -- tai mūsų kraujas, jos visos -- tai LIETUVA!
27 Romas
Nereikia tyčiotis iš Lietuvos trispalvės.

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.