29 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aleksandra D... Grąžinkite žalias rodykles prie šviesoforų! Saugumui tai įtakos nedaro. Jei galima anksčiau galima buvo pravažiuoti ir degant raudonai, tai dabar degant žaliai turi spėti pereiti ir pėstieji, ir pasukti į dešinę automobiliai. Šis pakeitimas kaip tik padidino spūstis, ilgina kelionės laiką, didinant išmetamųjų dujų išskyrimą į atmosferą. Gero iš to nieko nėra! Vilnius 2020-01-05 / 02:05
2 Žilvinas G...
3 Danielius B...
4 Giedrė D...
5 V.Racickas ...
6 Robertas V...
7 Neringa K...
8 Viktoras L...
9 I. V...
10 I.Makauskaitė ...
11 L. P...
12 A. B...
13 v.Bunikis ... taip lentelei zaliai
14 M. M...
15 D.Tijušas ... Prieš žaliu rodykliu naikinima
16 A.Lozdovskij ... dviem rankom uz, nes jos tikrai naudingos.
17 Donatas K...
18 Irena S...
19 R. B...
20 Tomas V...
21 Sigitas R...
22 Monika R... mano nuomone, tai prailgintų kelionės laiką, sudarytų didesnias spūstis keliuose, tokiu būdu taptu daug nepatogiau keliauti automobiliu.
23 L.Gustevičius ...
24 S. R...
25 Vladas G...
26 Dmitrij P... Gerai dabar kamsčiai "ne tokie dideli" , o kas bus kai panaikins žaliasias lenteles? čia bus dar žiauriau
27 Eva M...
28 K.Balukonis ...
29 Pavel A...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!