2 144 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Danutė
Daugiau Burgio tipo mokytojų; už padorumą
2 Diana
palaikau, labai gerbiu direktoriu, stiprybes ir svarbiausia sveikatos. KTU Gimnazija nebus tokia pati be Burgio
3 Rasa
Gimnazistės ir jos tėvų elgesys yra netoleruotinas ir smerktinas.
4 Birutė
Esu dukters, prieš kelis metus baigusios šią gimnaziją mama.
5 Angelė
apginkime padorumą
6 Vilija
netoleruotinas mokyklos vidaus taisyklių nesilaikymas
7 Arvydas
Mokslo sistema LR neefektyvi ir tik Burgio tipo mokytojai gali tapti jos keitimosi pagrindu.
8 B.
Baigusio gimnaziją mama
9 P.
Burgio reikia. Švietimo sitema turi keistis - tobulėti, o ne priešingai. Negalima pasiduoti vertybių nuvertėjimui. Laikykis Burgi, žinok, yra žmonių, kurie stoja su tavim į vieną froną
10 Birutė
Nepagarba mokyklai, mokytojams, gerbiamam direktoriui, mokiniams bei mokyklos taisyklems yra netoleruotina.
11 Egle
Jeigu toks dalykas butu nutikes salyje,kurioje istatymai yra gerbiami (pvz.Suomijoje), sitas ivykis nebutu net diskutuojamas!
12 Asta
Nes nenoriu pasaulio, kuriame viskas remiasi tik teise. Moralė, etikos normos, garbės žodis - visa tai yra labai svarbu! Ex Gimnazistė.
13 Petras
KTUG XIII laida
14 Skaidrė
Nuostabus dėstytojas, jis man dėstė KTU
15 Violeta
Nepasiduokite, mes jus mylime ir palaikome
16 Paulius
Tiesa is Sviesa
17 J.
Taisyklės turi būti. Tvarka turi būti. Dėkoti turime tiems, kurie padeda mums išugdyti geresnę ateinančią kartą. Yra ne tik teisės, bet ir pareigos.
18 Emilija
Mokinių elgesio taisyklės privalomos visiems
19 Aleksejus
O kad daugiau dirbtų tokių Mokytojų kaip p. Burgis Lietuvoje.
20 Galina
taisykles yra taisykles
21 Martynas
pritariu.
22 Egidijus
Sunku pripažinti klydus ir už tai atsakyti. Melas, melas mano draugas? Atsiriboju nuo tiesos? Lieka priimti melą ir tuo džiaugtis.
23 Algimantas
Tai dar vienas atvejis, kai teisė stoja prieš moralę. Taip vyksta teisės diskreditavimas, iš vienos pusės, ir moralės nuvertinimas - iš kitos. O mūsų Tėvynei labai reikalingos ir viena ir kita.
24 Daiva
Po stažuotės KTU gimnazijoje praėjo jau gal 3-eji metai, o tinklapį www.burgis.lt atveriu kone kasdien...Ačiū Jums!
25 Svetlana
Už Burgį
26 Ramute
vardan tos Lietuvos
27 Eugenijus
kad žodis (susitarimas) būtų vertybė
28 G.Vaitiekūnienė
Stiprybės ger.B.Burgiui. Apgailėtini tos mergaitės tėvai...
29 Evaldas
Ne tiek už patį Direktorių, kiek už skaidrumą ir savigarbos išlaikymą!
30 Rima
Palaikau Burgį.

Peticija dėl karantino ribojimų bei LR piliečių prigimtinių teisių bei laisvių suvaržymo panaikinimo (2086)

Loreta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas ir vyriausybė

LR Vyriausybė 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 apribojo Lietuvos Respublikos piliečių prigimtines teises ir laisves. Įvesti beprecedenčiai taikos metui apribojimai yra represiniai ir pertekliniai – šiuo nutarimu LR Vyriausybė galimai pažeidė LR Konstitucijos 18, 20, 21, 22, 23, 32, 36, 38, 46, 53, 93 straipsnius (sąrašas nebaigtinis). Mes, žemiau pasirašę LR piliečiai, reikalaujame nedelsiant atšaukti 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 LR piliečių teises paminančias nuostatas. Kreipiamės į LR Seimo narius, kad šie skubos tvarka inicijuotų kreipimąsi į LR Konstitucinį Teismą išaiškinimo dėl LR Vyriausybės veiksmų teisėtumo. Taip pat reikalaujame: 1. Įvedant užkrečiamų ligų plitimo prevencijos priemones, taikyti mažiausios žalos principą. Apribojimų šalies mastu taikymo praktikos turi būti atsisakyta. Šalies savivaldybes įgalinti taikyti infekcijos kontrolės priemones atsižvelgiant i vietinius virusinės infekcijos paplitimo rodiklius. 2. Nedelsiant parengti komercinių bei visuomeninių veiklų epidemiologinio rizikingumo sąlyginius įverčius bei nustatyti higieninius ir epidemiologinius reikalavimus jų veikloms vykdyti. 3. Kaukių dėvėjimą padaryti rekomendaciniu, įvertinus atnaujintus mokslo duomenis bei atsižvelgiant į tarptautinių sveikatos ir užkrečiamųjų ligų kontrolės organizacijų rekomendacijas. 4. Panaikinti visus apribojimus visiems gyventojams, išskyrus saviizoliacijos reikalavimus susirgus Covid-19 liga bei nustačius pirminio kontakto atvejį, taip pat visų tipų veikloms, joms įgyvendinus 2 punkto reikalavimus. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/85898ad43e3311eb8c97e01ffe050e1c https://www.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

Atiduokite Monroe ir Tali GRAŽINAI ? (624)

Gražina. Adresuota: Aplinkos Apsaugos Departamento prie Aplinkos Ministerijos Klaipėdos valdyba

Katėms Monroe ir Talismanui reikalinga globa ir priežiūra, kuria gali pasirūpinti tik šeimininkė. Monroe reikalingas gydymas ir vaistai. Spec. Maistas. Visi dokumentai laikymui ir gyvenamosios sąlygos bus suteiktos 100% tad , prašau atsižvelgti į prašymus, ( parašus) juos sugrąžint, Gražinai Asipauskaitei. Neleiskite jas parduoti, tiems kas jas ruošiasi atimti! ....