30 PARAŠAI

  • E.J.
  • nuo 2015-02-25
  • iki 2015-12-31
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Zita G... 2018-11-09 / 14:04
2 S.Žitkauskaitė ...
3 K.Bidva ... Tai nera sazininga nei vieno is musu atzvilgiu.
4 Nikita P...
5 Antanas P... Sauktiniu kariuomenes atnaujinimui nepasitarus su visuomene nepritariu. Tokiam sprendimui reikia referendumo. Be jo tokius valstybes veiksmus negaliu vertinti, kaip demokratiskus.
6 Kristina G...
7 Gediminas K...
8 Saulius ...
9 kristina v... kategoriskas ne sauktiniu armijai
10 Jolanta K...
11 Gytis ...
12 Tomas Ž...
13 I.Ivcenkovas ...
14 R.Anisas ... Rusofobiska pagyvenusi valdzia, ir taip skurdaus vyriausybes vagiamo biudzeto svaistymas dar vienam isipareigojimui. Ar del tokios lietuvos mes gyvenam
15 Karolis M...
16 Gustas J... pasirašau
17 Simas A...
18 Saulius R... Trugdo siekti karjeros, paningai kurtis ateitį
19 Mindaugas B... Už profesionalią kariuomenę
20 Rokas ...
21 G.Leškevičius ... Durna valdžia
22 Tadas K...
23 Laimis G...
24 Denis S... Laiko svaistymas ta kariuomene neapmokama normaliai
25 V. P...
26 D. T...
27 I.Ž. ... tik už profesionalią kariuomenę
28 L.Zlatkus ...
29 Gerda P...
30 R.Vyšniauskienė ...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!