115 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 alisa
NE NE NE
2 Julija
Мусульмане признают Христианского Бога и Иисуса Христа. Какая тогда им разница в каком храме молитсься?
3 Paulius
Mecete tai teroristu irstva
4 Arturas
NE
5 Elena
islamas -tai maras ir reikia uzdrausti jam plisti
6 Petras
Tegu jie stato bus ka veikt naktim ka degyt zmonems as tikrai nesedesiu namie kaip matysiu kad kyla ju mecetes musu namuose! Jie mus isnaikys ateityja jie musu nekencia ir musu tikejimo krikscioniu!
7 Elena
prieš mečetės statybą
8 Gintaras
darzelius geriau statytu
9 Giedrius
NE
10 Asta
Tegul statosi ka nori savo musulmoniskuose krastuose!
11 Ramūnas
Religija niekaip negereina Lietuvos ekonomikos
12 Gedis
NE
13 Tadas
prieš mečetės statybą
14 Jonas
NE
15 Anna
Prieš
16 Laura
nereikia mums tų imigrantų ir jų religijų
17 Vaidas
prieš mečetės statybą Lietuvoje
18 Egle
prieš
19 Elsa
NO-NO-NO
20 Lynas
NO
21 Nijolė
pastatykim mokyklą
22 Arunas
NO
23 Barbara
Prieš mečetės statybą
24 Kestutis
Ne,ne,ne
25 R.Pakalnenas
Musulmonai nekencia krikcioniu, tai jiems ir ne vieta tarp ju!
26 irena
mecetes nereikia
27 Saule
Prieš mečetės statybą
28 Antanas
Prieš mečetės statybą
29 Arunas
Prieš mečetės statybą
30 Stanislavas
Prieš mečetės statybą - Lietuvoje

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (581)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.