996 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
151 Laima
Turiu dokumenta su 15gyventoju parasais bei Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento(pasirase S.Pocius)ir cituoju...tikslinga issaugoti esama augmenija prie Veiveri plento,Mauruciu ir Razes g).
152 Danute
Neuzstatyti zaliuju miesto plotu
153 Ieva
Issaugot zaliuosius plotus
154 O.
uz kauno ekoligiska vaizda
155 P.
Negadinkit salos
156 Skaistė
Už žalią Kauną!
157 Raimonda
Sutinku, kad žaliųjų zonų svarba mūsų miestui yra didelė. Jų naikinimas yra nusikaltimas.
158 Renatas
Už ekologišką Kauną
159 Viktorija
kazkada rasiau vieningas kaunas organizacijau kodel naikinat zalasias pievas su "maximom" tai nieko gero neatsake tiesiog parase kad stengiames issaugoti zalius plotus ir vel tai tik zodziai :-|
160 Vilija
uz ekologiska ir estetiska Kauna
161 Ruta
Uz!
162 A.Ivanauskiene
Kaunas
163 Pranas
Būtina žymiai geriau prižiūrėti ir Vytauto parką,tai pats miesto centras,paverstas šiukšlynu
164 V.Dapkuviene
Daug europoje miestų su gražiai sutvarkytais skverais,žaliomis erdvėmis poilsiui.Pas mus skurdas ir nykuma.
165 Gintautas
pritatiu dėl želdinių apsaugos
166 Rūta
Mažiau pinigų kišti į naujų stiklo betono statinių statybą, o daugiau - į sveikos ir harmoningos aplinkos kūrimą. Ne tik ant popieriaus.
167 Vytautas,
Esu visiškai PRIEŠ sklypo prie Krėvos g. 2 urbanizavimą
168 Rita
jei sunaikinsime zaluma, tai ne tik musu sielos verks, bet sirgs ir musu kunai!
169 Ieva
Išsaugokime aplinką
170 Rita
aš pritariu peticijai, Taip elgtis negalima, kaip naikinamas skveras senamiestyje
171 Raimundas
Naikinti tai, kas nesugrąžinama - NUSIKALTIMAS!
172 Vilija
už išsaugojimą gamtos
173 Justinas
Geriau skubėti restauruoti laisvės alėją, o ne kirsti žaliąsias zonas. Manau, yra svarbesnių darbų, nei automobilių aikštelės įkūrimas.
174 Linas
Pritariu
175 Renata
Pritariu peticijai.
176 Vilija
už ekologišką ir estetišką Kauną

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!