382 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Genovaitė S...
2 T.Vabaliene ...
3 Malvina T...
4 Kęstutis ...
5 D. M...
6 Anastasija P...
7 Tomas U... Turi būti pagarba mokytojams, prisimenu visus jų pabarimus skirtus mokiniams, bet nepamenu, kad būtų mokinių išsišokimų. Aš taip pat už vaiko paplekšnojimą augant, o ne tupdymą į kalėjimą kai užaugo
8 Zaneta K...
9 Giedrė B... Už pagarbą mokytojams
10 Jūratė P... visiškai sutinku kad jau senai laikas baikti ta neliečiamybės praktiką
11 Vilma Č...
12 N.Kasiulynienė ... Užteks tyčiotis iš mokytojų.Dabartinė švietimo sistema ydinga.Vaikai turi žinoti ir laikytis savo pareigų.
13 Rita B...
14 Paulius J... pritariu !
15 D.Saulinskiene ...
16 Ricardas V... Gal bus galu gale tvarka
17 Raimonda J...
18 Julija M... Bausti tėvus administracine bauda. Direktoriui reikėtų atsistatydinti.
19 Loreta P... 100 proc.pritariu - gana žeminti mokytojus !!!
20 A.Navikas ...
21 Lukas B...
22 NIJOLE ...
23 rima ...
24 R.Krištopaitienė ...
25 raimonda n... reikia ir pareigu ir leistinas dalikas kaid vaika gali aukleti o ne tik kad zinotu vaikai savo teises
26 Artūras V...
27 L.Baranauskienė ...
28 Dovile s... Pritariu
29 Ligita G...
30 Vidilija A... Pritariu

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!