32 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Valdas K... teisti, sodinti
2 Virginija ...
3 Kur M... Masiuli,kur tu,tauta nori žinoti apie savo didvyrius
4 Dainius A... Kur vagius MASIULIS
5 Tomas, L... Grizk prasome
6 Kristaus k... Masiuli, jei tu gyvas - atplauk balta pieno puta, jei negyvas - juoda kraujo puta...
7 Ingrida L...
8 V. S... Idomu
9 Vilius R...
10 V. D... KUR YR?
11 Dalia ...
12 Kęstutis B... Masiuli,kur tu,tauta nori žinoti apie savo didvyrius
13 Marius M...
14 Jonas I...
15 Arunas ...
16 A. M...
17 Ramūnas B...
18 Sarunas S...
19 egidija ...
20 Giedrius P... Prieš 6 metus Turkijoj per čempą šis girtas idiotas, paklaustas kodėl įlindo į seimą, atsakė "atėjau užsidirbt, ir nesvarbu kokiais būdais praturtėsiu, svarbu apsirūpint senatvėj..."
21 Masiūlis- k... Masi8lis- kas kiek pasi8lis?
22 Aurelijus Š...
23 Dunia G... Masiuli,marš namo,trep,trep,kojele ..
24 Paulius S... tikriausiai emigrav is gėdos akių neturi kur dėti
25 Tomas ... Kur jis ?
26 Masiulis m... Ale ir prapulk man taip
27 Eginenis ... Kur Masiulis?
28 joris ... Masiuli,kur tu,tauta susirūpino...
29 HENRIKAS K... Ištraukim aferistą į dienos šviesą.
30 Vaslovas X... Kur Mačiulis?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!