37 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos žvejai
Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Petras
Tai - kruvinas sportas
2 Agnė
galėtumėt ir išvis žūklę pamiršti, nes kito kankinimas ir žudymas- koks gi čia sportas..
3 Andriejus
Tiesiog sutinku.
4 EURALDAS
Uzdrausti zukle skrituliais nes paliekami nepriziurimi per nakti .o zuvis buna iryjusi giliai tad paleisti galimybiu nebera
5 Darius
Pilnai pritariu
6 Gintaras
Pritariu, seniai jau laikas...
7 Donatas
nada
8 Gytis
uzdraust skritulius nes ne mesos renkames ant ezero
9 O.Laužikas
Tai padaryti būtina
10 V.
Dėl ypač dažno piktnaudžiavimo, logiška šį žūklės būdą uždrausti.
11 A.Jakaitis
pritariu

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.