573 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
91 Domilė P... Kėdainiai 2019-11-30 / 19:42
92 Vaida K... Kaunas 2019-11-30 / 19:39
93 Neskelbiamas asmuo 2019-11-30 / 19:33
94 Neskelbiamas asmuo Ne- vėjo jėgainėms Islos slėnyje! 2019-11-30 / 19:29
95 Neskelbiamas asmuo Kaunas 2019-11-30 / 19:26
96 Neskelbiamas asmuo Žmonės svarbiau! 2019-11-30 / 19:17
97 Genė ... 2019-11-30 / 19:13
98 Neskelbiamas asmuo 2019-11-30 / 18:36
99 Milda S... 2019-11-30 / 18:33
100 Žyginta Š... Nepritariu vėjo jėgainių statybai šioje vietoje. 2019-11-30 / 18:09
101 Inga P... Kėdainiai 2019-11-30 / 18:08
102 Neskelbiamas asmuo 2019-11-30 / 17:50
103 Edvin M... 2019-11-30 / 17:47
104 Neskelbiamas asmuo 1. Visur aplink nebeegzistuotų gyvybė toje vietoje. Tiek viršuje tiek po žeme. O mum to tikrai nereikia. 2. Elektromagnetinės bangos, vibracijos kenkia visiem gyviem organizmam. 3. Jų priežiūrai kainuotu labai daug pinigų, galiausiai sugestų, o baisiausia kad gali nusprogt ir krist į apačia, o tokia tikimybė nemaža.. Kėdainiai 2019-11-30 / 17:43
105 Neskelbiamas asmuo 2019-11-30 / 17:40
106 Neskelbiamas asmuo 2019-11-30 / 17:28
107 Neskelbiamas asmuo Kėdainiai 2019-11-30 / 17:23
108 Neskelbiamas asmuo 2019-11-30 / 17:20
109 Neskelbiamas asmuo Nenenene Kėdainiai 2019-11-30 / 17:18
110 Julija T... Jėgainės šioje vietoje pažeistų gamtinį ir kultūrinį kraštovaizdį, vertingus socialinius darinius. 2019-11-30 / 17:18
111 Neskelbiamas asmuo 2019-11-30 / 17:17
112 Neskelbiamas asmuo Kėdainiai 2019-11-30 / 17:13
113 Neskelbiamas asmuo Nepritariu vėjo jėgainių statymui šioje vietoje. Kaunas 2019-11-30 / 17:11
114 Jurgita J... Kėdainiai 2019-11-30 / 17:01
115 Šarūnė J... Rokiškis 2019-11-30 / 17:00
116 Jonas K... Nepritariu idėjai statyti vėjo jėgainę šioje vietoje. Kėdainiai 2019-11-30 / 17:00
117 Rūta A... Kėdainiai 2019-11-30 / 16:40
118 Ligita M... Prieštarauju vėjo jėgainių statymui šioje teritorijoje. Ukmergė 2019-11-30 / 16:35
119 Mindaugas J... Negalima darkyti kraštovaizdžio! 2019-11-30 / 16:31
120 Milda P... 2019-11-30 / 16:03

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!