9 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Eva
2021-01-23 / 19:09
Bukim garsus!
2 Chuckas
2021-01-23 / 19:09
Vo čia tai reikalas
3 Greta
2021-01-16 / 21:12
Prieš
4 Vaidas (Kaunas)
2021-01-16 / 20:33
Jau senai netyla kalbos kad mėlynos spalvos LED gatvių šviestuvai kenkia žmonių ir gyvūnų sveikatai. Žmonėms nuo šių šviestuvų skleidžiamos mėlynos spalvos gali sutrikti širdies ritmas, suintensyvėti migrena bei kankinti nemigos sutrikimai. Taip, LED šviestuvai taupūs ir ilgaamžiai, bet šiai dienai yra geresnis sprendimas, tai Amber LED šviestuvai, kurie turi tuos pačius privalumus, tačiau šviečia geltonai.

Atiduokite Monroe ir Tali GRAŽINAI ? (1658)

Gražina. Adresuota: Aplinkos Apsaugos Departamento prie Aplinkos Ministerijos Klaipėdos valdyba

Katėms Monroe ir Talismanui reikalinga globa ir priežiūra, kuria gali pasirūpinti tik šeimininkė. Monroe reikalingas gydymas ir vaistai. Spec. Maistas. Visi dokumentai laikymui ir gyvenamosios sąlygos bus suteiktos 100% tad , prašau atsižvelgti į prašymus, ( parašus) juos sugrąžint, Gražinai Asipauskaitei. Neleiskite jas parduoti, tiems kas jas ruošiasi atimti! ....

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (367)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.