Nuo 22.00 val. iki 06.00 val. uždrausti motociklų eismą miestuose ir gyvenvietėse


Parašų: 14
Paramos: 35.00 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Ąžuolas Mordosas
  • Adresuota: LR seimas
  • Parašai renkami iki: 2024-09-23
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Miestų bei gyvenviečių gyventojai nakti susiduria su dideliu triukšmu, kurį kelia motociklai. Nakti šis triukšmas ypač varginantis. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai įspėja , kad tai gali turėti įtakos kraujotakos bei nervų sistemos sutrikimams.
. Praktiškai visi motociklai viršija leistiną triukšmo normą. Plius dauguma motociklų važinėja su specialiai perdirbta išmetimo sistema , kad keltų kuo didesnį triukšmą.Kadangi nei LR policija ,nei techninės privalomosios apžiūros stotys nesugeba sukontroliuoti bei užkirsti kelią minėtam ATPK pažeidimui. Tai siūlau miestuose bei gyvenvietėse uždrausti motociklų eismą nuo 22.00 val. iki 06.00 val.
Prašau visų ne tik pasirašyti bet ir būtinai paremti pinigine parama. Nes būtinai reikia surinkti nemažiau , kaip 250eurų, kad ši peticija būti teisiškai sutvarkyta ir įteikta LR seimui. Nesurinkus 250 eurų iš mūsų parašų nebus jokios naudos.
Visiems ačiū

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime