Užliedžių k. GRIEŽLĖS GATVĖS RENOVACIJA kodėl buvo nutraukta ir kada bus vykdoma?
Parašų: 262
€ Paramos: 85.00 EUR
Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.- Autorius: Dovilė Antanavičienė
- Adresuota: Kauno rajono seniunijai
- Kategorija: Kita
Praeitais metais buvo paskelta,kad 2024.09.01 bus vykdoma pilna Griežlės g. Užliedžių k. Renovacija su pilna infrastruktūra,projekte buvo numatyta ir pėščiūjų takai ir stoteles autobusams.Ir staiga dingo viskas, o lėšos buvo panaudotos kitiems tikslams. Kodėl taip staiga pasikeitė būtinų darbų poreikis? Kiekvieną dieną važinėjimas šia gatve tikras įšūkis,duobės ant duobių, vienoje vietoje dėl ant gatvės numestu konteinerių ir neteisingai pristatytų mašinų kelias susiaurėja pravažiavimo dalyje kur mašinos vienos kitas turi praleidinėti.Autobusu stotelių trūkumas arba net vietose nėra jų,o nuo stotelės pareiti iki šalutinių gatvelių vaikams saugumo nėra nes nėra pėščiūjų dalies jokios.
- 13
- 6
- 7K
- Parašai
- Komen. (22)
- Žemėlapis
- Kopijuoti nuorodą
| ~# 0 | Vardas | Komentaras |
|---|---|---|
| 1 |
Neskelbiama
2025-05-26 / 09:07
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 2 |
Neskelbiama
2025-05-21 / 22:58
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 3 |
Neskelbiama
2025-05-21 / 22:08
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 4 |
Neskelbiama
2025-05-21 / 16:51
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 5 |
Neskelbiama
2025-05-21 / 16:35
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 6 |
Neskelbiama
2025-05-21 / 16:23
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 7 |
Aiste
(Kaunas)
2025-05-21 / 14:42
|
Norėčiau atkreipti dėmesį į itin prastą mūsų gatvės būklę – kelias išdužęs, duobėtas, visiškai netinkamas saugiam eismui. Dar skaudžiau tai, kad nėra jokio šaligatvio – pėstieji, įskaitant mūsų vaikus, yra priversti eiti važiuojamąja dalimi tarp automobilių. Kiekvieną dieną vaikai grįždami iš mokyklos ar stotelės rizikuoja savo saugumu. Tėvams tai – nuolatinė baimė ir nerimas. Reikia imtis veiksmų nedelsiant – saugi infrastruktūra turi būti prieinama visiems. |
| 8 |
Aiste
2025-05-21 / 14:29
|
Situacija tikrai prastėja, neturim šaligatvių, mašinoms sunku net prasilenkti, jau nekalbant apie pesčiuosius, vaikus net baisu išleisti i ta kelią, norit mašinoms prasilenkti pestieji turi trauktis vos negriovį. |
| 9 |
Neringa
(Kaunas)
2025-05-21 / 13:07
|
Nes žvirkelis ir tas geresnis, nei ši gatvė. Tiek pėstiesiems, tiek automobiliams. |
| 10 |
Neskelbiama
2025-05-16 / 17:11
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 11 |
Neskelbiama
2025-05-14 / 10:59
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 12 |
Neskelbiama
2025-05-14 / 09:08
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 13 |
Neskelbiama
2025-05-14 / 05:31
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 14 |
Neskelbiama
2025-05-13 / 23:07
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 15 |
Neskelbiama
2025-05-13 / 21:30
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 16 |
Neskelbiama
2025-05-13 / 21:00
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 17 |
Neskelbiama
2025-05-13 / 20:50
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 18 |
Neskelbiama
2025-05-13 / 19:51
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 19 |
Neskelbiama
2025-05-13 / 19:15
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 20 |
Neskelbiama
2025-05-13 / 19:15
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |
| 21 |
Neskelbiama
2025-05-13 / 18:15
|
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas |


