4 365 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
211 Ingrida
2025-11-18 / 10:10
212 Irma
2025-11-18 / 05:50
213 Kristina (Ukmergė)
2025-11-17 / 22:40
214 Violeta (Vilnius)
2025-11-17 / 15:40
215 Ana (Vilnius)
2025-11-17 / 14:39
216 Kiril (Vilnius)
2025-11-17 / 14:09
217 Ekaterina
2025-11-17 / 07:57
218 Laimutė (Trakai)
2025-11-17 / 07:54
219 Aušra
2025-11-17 / 07:45
220 Gitana
2025-11-16 / 20:15
221 Tatjana
2025-11-16 / 15:22
222 Monika (Garliava)
2025-11-16 / 15:02
223 Aismantė (Kaunas)
2025-11-16 / 14:06
224 Rolandas (Klaipėda)
2025-11-16 / 14:05
Prieš priverstinę savanorystę.
225 Ramunė (Kaunas)
2025-11-15 / 17:20
226 Petras (Kaunas)
2025-11-15 / 16:55
227 Saule
2025-11-15 / 09:32
228 Vita (Kaunas)
2025-11-15 / 06:04
229 Diana (Kaunas)
2025-11-14 / 19:29
230 Greta
2025-11-14 / 15:17
231 Kristina (Vilnius)
2025-11-14 / 13:49
232 RIMA (Varėna)
2025-11-14 / 13:32
233 Asta (Jonava)
2025-11-14 / 08:46
234 Viktoras (Jonava)
2025-11-13 / 21:04
Soc. valandų laikas turi būti skirtas mokymui, o ne kažkokių pseudo tikslų pasiekimui. 2025 matematikos egzaminai parodė, kam turi būti skirtas laikas.
235 Jonas (Klaipėda)
2025-11-13 / 19:19
236 Antanas (Klaipėda)
2025-11-13 / 19:18
237 Diana
2025-11-13 / 19:06
238 Diana (Prienai)
2025-11-13 / 19:03
Nematau logikos tų valandų, kai tėvai turi galvoti kur pvz penktokui surinkti tas valandas, ir kai jis nesupranta to prasmės ir kam tai reikalinga. Gali būti sudaroma galimybė pasirinkti ar nori tas val rinkti ar ne, o ne privalomai !
239 Aurelijus (Vilnius)
2025-11-13 / 16:43
240 Živilė
2025-11-13 / 16:12