# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2026-05-10 / 12:48
Laba diena. Labai geras ,,Tuko'' darželis, tik gaila, kad turėjo iš darbo išeiti daug mokytojų..ir savo ir ne savo noru...
2 Neskelbiama
2026-03-04 / 21:19
3 Neskelbiama
2026-03-04 / 19:40
4 Neskelbiama
2026-03-04 / 19:13
Ateidavau pasiimti anūkės, nieko nesu girdejusi blogo apie direktore, mano nuomone tai kompetetinga vadovė.
5 Neskelbiama
2026-03-04 / 18:08
Palaikau vadovę, žinau , kad tai pagarbos vertas žmogus. Prašau grąžinti į darbą.
6 Neskelbiama
2026-03-04 / 18:05
7 Neskelbiama
2026-03-04 / 17:51
8 Neskelbiama
2026-03-04 / 17:47
9 Neskelbiama
2026-03-04 / 17:33
10 Neskelbiama
2026-03-04 / 17:24
11 Neskelbiama
2026-03-04 / 17:23
12 Neskelbiama
2026-03-04 / 17:18
13 Neskelbiama
2026-03-04 / 14:55
Palaikau gerb. direktorę. Prašau leisti toliau vadovauti įstaigai.
14 Neskelbiama
2026-03-02 / 21:28
15 Neskelbiama
2026-03-02 / 21:26
16 Neskelbiama
2026-03-02 / 21:26
17 Neskelbiama
2026-03-01 / 17:56
18 Neskelbiama
2026-02-28 / 15:59
19 Neskelbiama
2026-02-28 / 15:48
20 Neskelbiama
2026-02-28 / 15:25
Direktorė savo funkcijas atlieka kompetetingai.
21 Neskelbiama
2026-02-28 / 15:12
22 Neskelbiama
2026-02-27 / 12:04
Direktorė turi tęsti darbą Kauno lopšelyje-darželyje "Tukas".
23 Neskelbiama
2026-02-26 / 19:03
24 Neskelbiama
2026-02-26 / 18:45
Palaikau direktorę.
25 Neskelbiama
2026-02-26 / 18:45
Kaip darželio bendruomenės narė nesutinku su nuomonę, kad Sonata Lažauninkienė netinkama eiti direktorės pareigoms. Ji puikiai tinkanti šiai pozicijai.
26 Neskelbiama
2026-02-26 / 18:36
27 Neskelbiama
2026-02-26 / 12:04
28 Neskelbiama
2026-02-26 / 10:14
29 Neskelbiama
2026-02-26 / 06:19
30 Neskelbiama
2026-02-25 / 18:03
Palaikau direktorę ir pasitikiu jos darbu.