102 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2026-05-18 / 17:33
Visų pirma, kodėl visi paaugliai? Vienas rytinis darbuotojas, o kitas popietinis, tai teigti, kad visi – taip negalima. Biologinis ritmas pas kiekvieną žmogų skirtingas – kitiems ryte yra pats laikas, kitiems kitaip. Ir čia jūs sprendžiat, bet kur žodis „visų paauglių“? Vieni sakys ne, kiti taip. Kažkaip nelabai suprantu.
2 Neskelbiama
2026-04-01 / 09:39
3 Neskelbiama
2026-03-19 / 10:42
Visiškai pritariu pamokų pradžios vėlinimui. 09:00 puiku
4 Neskelbiama
2026-03-19 / 09:50
Labai pritariu, lankiau kaimo mokyklą kur pamokos prasidėdavo nuo 8:30, buvo daug geriau negu perėjus į miesto mokyklą kur pamokos prasidėdavo nuo 8 ir dar papildomai laiko atimdavo prisidėjusi kelionė iki jos. Norėčiau, kad ir mano vaikas galėtų išsimiegoti ir nesikankintų skubėdamas į pamokas nuo 8h
5 Neskelbiama
2026-03-19 / 09:05
6 Neskelbiama
2026-03-18 / 17:29
7 Neskelbiama
2026-03-18 / 08:20
8 Neskelbiama
2026-03-17 / 21:24
Pritariu pamokoms nuo 9:00 val
9 Neskelbiama
2026-03-17 / 17:48
Taip privaloma taikytis prie biologinio laikrodžio ,o ne gadinti ir taip mūsų trapuą psichiką
10 Neskelbiama
2026-03-17 / 16:51
11 Neskelbiama
2026-03-17 / 16:40
12 Neskelbiama
2026-03-17 / 15:09
13 Neskelbiama
2026-03-17 / 13:07
Pamokos nuo 9val
14 Neskelbiama
2026-03-17 / 12:13
15 Neskelbiama
2026-03-17 / 10:37
pritariu nuo 9,00 val
16 Neskelbiama
2026-03-17 / 10:34
pritariu nuo 9,00 val.
17 Neskelbiama
2026-03-17 / 09:22
18 Neskelbiama
2026-03-17 / 08:20
19 Neskelbiama
2026-03-17 / 08:01
20 Neskelbiama
2026-03-17 / 06:46
21 Neskelbiama
2026-03-17 / 03:27
22 Neskelbiama
2026-03-17 / 01:55
23 Neskelbiama
2026-03-16 / 22:33
24 Neskelbiama
2026-03-16 / 20:28
25 Neskelbiama
2026-03-16 / 17:29
26 Neskelbiama
2026-03-16 / 12:15
27 Neskelbiama
2026-03-16 / 12:15
28 Neskelbiama
2026-03-16 / 12:14
29 Neskelbiama
2026-03-16 / 11:31
30 Neskelbiama
2026-03-16 / 11:17
Būtinai reikia keisti laiką!